قائم مقام ستاد جوانان و دانشگاهی عارف (پویش امید) :

قائم مقام ستاد جوانان و دانشگاهی عارف (پویش امید) در خراسان رضوی با بیان اینکه روحانی تا یکشنبه هفته آینده به نفع عارف کنار می کشد، گفت: عارف از پنج سال گذشته تصمیم به آمدن در صحنه انتخابات ریاست جمهوری داشته است.

  مصطفی توفیقی صبح امروز در نشست جوانان اصلاح طلب ستاد عارف اظهار کرد: ستاد جوانان و دانشگاهی عارف و یا همان پویش امید بیش از یک سال و شش ماه آغاز به کار کرده است.

وی افزود: پویش امید جدی ترین و فعال ترین گروه سیاسی جوانان و دانشگاهی بوده که قانون مداری و اعتدال گرایی را سرفصل منشور اخلاقی خود قرار داده است.

*عارف مطمئنا در مرحله نخست رئیس جمهور می شود

توفیقی با بیان اینکه محمدرضا عارف شایسته ترین فرد برای جایگاه ریاست جمهوری از میان هشت کاندیدا است، خاطرنشان کرد: نگاه اصلاح طلبی متعلق به همه است و ما امروز خرسندیم که از تمام تفکرات و عقاید در جمع حامیان عارف وجود دارد.

وی ادامه داد: نقطه ای که سبب اجماع هواداران عارف از تمام اقشار و جریان ها شده، اشتراکات در زمینه اعتدال گرایی و عشق به وطن است.

قائم مقام ستاد جوانان و دانشگاهی عارف (پویش امید) در خراسان رضوی با تاکید بر اینکه عارف در مرحله نخست رئیس جمهور می شود، گفت: در شرایط فعلی هر نفر به منزله یک گروه و یک ستاد بوده و از همین حیث فرد فرد جامعه نسبت به این مسئله باید احساس مسئولیت پذیری داشته باشند.

*عارف رای واقعی اصلاح طلبان است

وی یادآور شد: عارف تنها کاندید اصلاح طلبان بوده و به صراحت می توان گفت عارف رای واقعی اصلاح طلبان است.

توفیقی تصریح کرد: در حال حاضر پنج کاندیدای اصولگرا و دو کاندید مستقل آمده اند؛ در این شرایط از میان ۵۰ میلیون رای ۱۵ میلیون و در بدترین شرایط پنج میلیون رای از آن اصلاح طلبان است؛ پنج ملیون رای بالقوه داریم و اگر عارف پنج میلیون رای آورد به راحتی به مرحله دوم می رود.

قائم مقام ستاد جوانان و دانشگاهی عارف (پویش امید) در خراسان رضوی از نظرسنجی های انتخاباتی یاد کرد و گفت: خوشبختانه عارف در این نظرسنجی ها در صدر و گاهی دومی بوده اما حامیان عارف به این نظرسنجی ها اکتفا نمی کنند.

به گفته وی عارف از پنج سال گذشته تصیم به آمدن در صحنه انتخابات ریاست جمهوری را داشته است.

*اصلاح طلبان بر روی عارف به اجماع می رسند/روحانی تا یکشنبه کنار می کشد

توفیقی با اذعان اینکه اجماع اصلاح طلبان بر روی عارف است، تاکید کرد: جلسه دو روز گذشته مجمع اصلاح طلبان برای به اجماع رسیدن بر روی عارف با موافقت تمام احزاب اصلاح طلب به استثنای حزب کارگزاران به پایان رسید.

وی افزود: به احتمال قریب به یقین تا شنبه و یکشنبه هفته آینده روحانی به نفع عارف کنار می کشد و حتی اگر درصدی کنار نکشد با موج اعتراضات رو به رو می شود و در نتیجه از جرگه اصلاح طلبان خارج می شود؛ روحانی اصلاح طلب نیست و خود را اصولگرای متعادل معرفی می کند.

*حمایت خاتمی از عارف جدی است

قائم مقام ستاد جوانان و دانشگاهی عارف (پویش امید) در خراسان رضوی گفت: حمایت خاتمی از عارف جدی بوده همچنین حضور عارف نیز تا پایان انتخابات قطعی است.

وی اظهار کرد: اگر روحانی به نفع عارف کنار نکشد، پویش امید به طور رسمی مواضع خود را در این باره اعلام می کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات