در جمع مردم اسلام شهر:

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه با روحیه جهادی می توان بحث اشتغال و گرانی را حل کرد گفت: برای دفاع از انقلاب و ولایت راهی جز خدمت به مردم نداریم.

  کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری عصر امروز شنبه در جمع مردم اسلام شهر بهترین راه مبارزه را گسترش فرهنگ جهاد و شهادت دانست و در عین حال تاکید کرد که بهترین راه مبارزه با آمریکا کار کردن برای مردم است؛ اگر مرگ بر آمریکا بگویم و کاری انجام ندهیم یعنی شعار محقق نشده است.

قالیباف بخش دیگری از سخنان خود را به تشریح ویژگی های فرهنگ جهاد و مقاومت اختصاص داد و در این باره گفت: در جبهه ای که هیچ کس به فکر خود نبود؛ یکی از معضل امروز ما مدیران این است که در ابتدا به فکر خودمانیم در حالی که در جبهه ها به این صورت نبود.

وی اضافه کرد: رزمندگان در جبهه ها کار سخت را خودشان انجام می دادند و کار سخت را به دوستانشان می دادند.

این کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری با بیان اینکه وجود اختلافات افراد را از کار کردن دور می کند، تصریح کرد: امروز گرانی، بیکاری، و مشکلات اجتماعی و فرهنگی وجود دارد و حتی در آن یکشنبه اتفاقی افتاد که مقام معظم رهبری فرمودند خلاف شرع، قانون و اخلاق بود.

قالیباف همچنین فرهنگ جهاد، شهادت و ایثارگری را یکی از نیازهای امروز کشور دانست و گفت: منظور از فرهنگ جهاد و شهادت دروغ نگفتن، غیبت نکردن، اعتماد به یکدیگر و کار کردن است؛ مطالعه، برنامه ریزی و عقلانیت در جبهه ها وجود داشت.

وی با تاکید بر اینکه امروز برای حفظ انقلاب، دفاع از خون شهدا و حرکت در راستای ولایت راهی جز خدمت به مردم نداریم، خاطرنشان کرد: لازم نیست به مردم آمار بدهند بلکه به جای آمار دادن بایستی کار کنند و آماری که کاری در آن نباشد سودی ندارد.

این کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اگر خیر بنده این بود که در دولت آینده خدمت مردم باشم در همین مکان مقدس یعنی (امامزاده عقیل اسلام شهر) تعهد می دهم که به همان فرهنگ جهادی به شما خدمت کنم.

قالیباف اضافه کرد: در هر جا که در حال خدمت به مردم هستید قشر مستضعف و محروم در اولویت هستند؛ البته من زمانی که در شهرداری تهران بودم فعالیت در شمال تهران را تعطیل نکردیم و حتی در مقایسه با گذشته رشد نیز داشت اما اولویت را به جنوب شهر دادیم.

به گفته این کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری ما شهروند یک و دو نداریم و به همین دلیل نباید با مردم مناطق محروم مانند شهروند درجه ۲ رفتار کرد.

این کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه باید برای آبادانی همه نقاط کشور بکوشیم، تصریح کرد: البته مناطقی که کمتر آباد شده باید در اولویت آبادانی قرار گیرد.

قالیباف همچنین بخشی از خدمات خود در شهرداری تهران را برشمرد و بر این نکته تاکید کرد که بایستی برای خدمت در تمام عرصه ها یک نگاه ملی و صحیحی داشت.

وی حل مشکل گرانی و اشتغال را نیازمند یک روحیه جهادی دانست و گفت: متاسفانه مشکلات مربوط به این حوزه کام خانواده ها را تلخ کرده و باعث شد پدران شرمنده فرزندان و فرزندان شرمنده پدران شود.

قالیباف ظرفیت کشور را برای حل مشکلات اقتصادی مطلوب و مناسب ارزیابی کرد و با اشاره به تحریم ها گفت: نمی گوییم تحریم ها مشکلاتی پدید نیاورده اما مشکلات امروز به دلیل تحریم ها نیست بلکه به دلیل سوء تدبیر است.

شهردار تهران با اشاره به پروژه اتوبان امام علی (ع) گفت: ۳ هزار خانه بر سر راه این اتوبان بود و به دلیل مسائلی این پروژه ۴۰ سال بر زمین ماند اما جوانان در ۲۲ ماه پای کار آمده و آن را جمع کردند.

وی با طرح این سؤال که چرا در شهرداری مشکلات اقتصادی نیست، اظهار داشت: زیرا ما از قبل برنامه ریزی های لازم را انجام دادیم و با استفاده از افراد متعهد، متخصص و مومن فعالیت ها را دنبال کردیم؛ البته امروز چند برابر این توان در کشور وجود دارد.

این کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری دغدغه و نگرانی را حق مردم دانست و در عین حال تاکید کرد که مردم نباید امیدشان را از دست بدهند زیرا کشور آنقدر ظرفیت دارد که می توان ظرف دو سال اوضاع را سامان داد.

قالیباف در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه دشمنان در تلاشند تا در جبهه اقتصادی ضربه سنگینی به کشور بزنند، یادآور شد: مقام معظم رهبری چند سال است که در نامگذاری سال ها به این موضوع تذکر دادند که متاسفانه از آن غفلت شد و ما بایستی تلاش کنیم دیگر غفلت صورت نشود.

وی همچنین مجددا بر این نکته تاکید کرد که ظرفیت و امکانات در کشور بالاست و بحران ها به دلیل سوء مدیریت به وجود می آید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات