قرار بر این است که نمایندگانی نیز از طرف آقایان خاتمی، هاشمی، ناطق نوری و حسن خمینی نیز در صورت تمایل آقایان در این شورا شرکت کنند که جمعا تعداد اعضا به ۱۷ نفر می رسد.

یک فعال سیاسی اصلاح طلب در رابطه با موضوع ائتلاف عارف و روحانی، گفت: دو طرف توافق کرده اند که یک شورای حکمیت تشکیل شود و متعهد شدند که به رای شورا پایبند باشند.

محمد جواد حق شناس درباره این شورا اظهار داشت: اعضای این شورا ۱۷ نفر هستند که ۳ نفر نماینده از طرف روحانی، ۳ نفر از طرف عارف معرفی شوند و ۳ نماینده نیز به طور مشترک از طرف هر دو در این شورا حضور یابند، که در این صورت نمایندگان این دو کاندیدا به ۹ نفر می رسد.

وی ادامه داد: قرار بر این است که نمایندگانی نیز از طرف آقایان خاتمی، هاشمی، ناطق نوری و حسن خمینی نیز در صورت تمایل آقایان در این شورا شرکت کنند که جمعا تعداد اعضا به ۱۷ نفر می رسد.

این فعال سیاسی مبنای تصمیم گیری این شورا را نظر سنجی اعلام و تصریح کرد: برخی پارامترهای دیگر نیز در این تصمیم گیری موثر بودند.

حق شناس افزود: قرار بوده نظر سنجی هایی توسط یک نهاد بی طرف در مراکز استان ها در روز های شنبه و یک شنبه انجام شود که نتیجه آن به شورا اعلام و شورا در تصمیم گیری امروز خود آن را مد نظر قرار دهد.

وی اعلام کرد: احتمالا امروز نتیجه نشست این شورا اعلام خواهد شد و طبق قرار هر دو نامزد به نتیجه این حکمیت تن خواهند داد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات