نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل برای رئیس جمهور منتخب ایران دکتر حسن روحانی پیام تبریکی صادر کرد.

  در این پیام که عصر امروز منتشر شد و در اختیار خبرگزاری فارس در اردبیل قرار گرفت خطاب به حجت الاسلام دکتر حسن روحانی آمده است: « حضور حماسی و آگاهی بی مانند ملت نجیب ایران و سرافرازی در آزمون عزت، استقلال و اقتدار ایران عزیز و انتخاب حضرت مستطاب عالی را از سوی خود و مردم غیور و متدین استان اردبیل صمیمانه تبریک عرض کرده و همراهی با جنابعالی را در پیمودن مسیر پیشبرد برنامه ها و سیاست هایی که در تحقق شعار تدبیر و امید به کار خواهید بست، فرض عین می دانم. »

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در بخش دیگری از این پیام آمده است: « امیدوارم بارقه های امیدواری و چراغ دلگرمی که با این انتخاب میمون افروخته شده است، فرزان تر شده و با مساعی تمام ارکان نظام اسلامی فرصت بی بدیل حکومت دینی که میراث قرن ها مجاهدت و هم اکنون در بوته آزمایش تاریخی است به خیرگی از دست نرود. »

در بخش پایانی پیام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری آمده است: « رجاء واثق دارم روحیه اعتدال شما که ضرورت امروز و فردای این ملک است مجالی برای همدلی ها در بین همه جریان های سیاسی، اقوام، ادیان، مذاهب و نیز به کارگیری شایسته ترین همکاران از میان تمام مشارب سیاسی و ظرفیت های مغفول فراهم آورد. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات