معاون پارلمانی تشخیص مصلحت نظام ضمن بیان این مطلب که روحانی با حمایت هاشمی و خاتمی رئیس جمهور شد، افزود: اگر حمایت ها و رهنمودهای خاتمی و به ویژه هاشمی رفسنجانی نبود روحانی نمی توانست در صحنه انتخابات پیروز شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید قدرت علیخانی امشب در همایش بزرگ هواردان رئیس جمهور منتخب در جمع مردم پرشور شهریار به مناسبت پیروزی حجت الاسلام و المسلمین روحانی در انتخابات ریاست جمهوری در ورزشگاه تختی اندیشه واقع در شهرستان شهریار برگزار شد، اظهار داشت: در چند سال اخیر آیت الله هاشمی رفسنجانی واقعا مورد ظلم قرار گرفت به طوری که از شهید بهشتی نیز مظلوم تر واقع شد.

وی در ادامه با اشاره به تهمت ها و ناسزاهای برخی افراطیون در کشور به آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: شما مردم شاهد بودید که چه تهمت هایی به آیت الله هاشمی وارد می شد اما وی با سکوت خویش به همگان درس اخلاق داد و نشان داد که ملت ایران همیشه متوجه حقایق و شخص دروغگو می شوند و تاریخ نیز آنان را رسوا خواهد کرد.

علیخانی در ادامه ضمن بیان این مطلب که روحانی با حمایت هاشمی و خاتمی رئیس جمهور شد، افزود: اگر حمایت ها و رهنمودهای خاتمی و به ویژه هاشمی رفسنجانی نبود روحانی نمی توانست در صحنه انتخابات پیروز شود.

وی در ادامه گفت: مردم مطمئن باشند که مشکلات کشور حل خواهد شد اما انتظار نداشته باشند که در شش ماه نخست و یا یک سال اول این اتفاق بیفتد چرا که مشکلات کشور در زمینه های مختلف به ویژه اقتصادی و معیشتی نیاز به برنامه ریزی های مدون و دقیق دارد بنابراین مردم کمی صبور باشند و به دولت کمک کنند تا تمام مشکلات حل و به دست فراموشی سپرده شوند.

معاون پارلمانی آیت الله هاشمی رفسنجانی در مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان خاطرنشان کرد: اندک زمانی پیش همگان فکر می کردند که قدرت آیت الله هاشمی و طرفداران اصلاح طلبان در کشور از بین رفته است و به اصطلاح مرده اند اما امروز همگان دیدند که طرفداران مردمی آیت الله هاشمی و اصلاح طلبان همیشه حضور دارند و خواهند ماند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات