خاطره ای جالب بخونید از آیت الله مهدوی کنی. صرفا جهت اطلاع این هفته انجمن زن ذلیلان رو هم معرفی کرده.

به گزارش افکارنیوز ، اما نجف زاده اول کار رفت سراغ زریبافان رئیس بنیاد شهید که در برنامه زنده داشت از مجری شبکه خبر به شدت گله می کرد و چه چه… . اما آقای زیبافان اگر واقعا آستانه تحمل مدیران کشور اینقدر باشه که، واویلا…

اما بشنوید از یک هموطن لرستانی که اولین بار بصورت رسمی انجمن زن ذلیلان رو تاسیس، و برای اون کارت هم صادر کرده. این هموطن که خودش رو اولین ذلیل معرفی کرده گفت ویژگی بارز زن ذلیلان اینه که بالاخره آخرش باید بگی چی؟ چشم، والسلام.

هفته پیش یک تذکری پخش شد به نقل از معاون اول رئیس جمهور، که دوستان و آشنایان افرادی که جدیدا پست و مقام میگیرند لطف کنند و از چاپ آگهی ارادت و چاکریم و مخلصیم و واقعا تکی و حق تو بود و از این قبیل تبریکها در روزنامه ها و دیگر رسانه های تبلیغی خودداری کنند و اسراف نکنند اما ظاهرا برخی توجه نمی کنند. صرفا جهت اطلاع این بار هم ندید گرفت، اما اگر از هفته آینده آگهی شما در صرفا جهت اطلاع پخش شد، گله نکنیدا… از ما گفتن بود.

داغ ترین صحبت هفته صرفا جهت اطلاع هم مربوط میشد به خاطره جالب آیت الله مهدوی کنی از اتوبوس سواری که آنرا در جمع طلاب حوزه مروی نقل کرده بود. آیت الله مهدوی کنی گفت: در زمان رژیم سابق که جوان بودیم، گاهی ما را سوار ماشین شخصی نمی کردند. سوار اتوبوس می شدیم یک خانم آن طرف، یک خانم این طرف، یک دفعه ترمز می زد می افتادیم در دامن خانمها! (خنده حضار) این شوخی ها را من می کنم که بدانید سختی هایی بوده! مشکلاتی بوده (خنده حضار)

و اما بشنوید از چهره این هفته صرفا جهت اطلاع. هیچکس نبود جز علی جنتی وزیر ارشاد بخاطر اظهار نظر جنجالی اش درباره احتمال داشتن ۲ خانه سینما. آخه آقای جنتی عزیز با این فرمولی که شما ارائه کردید اونوقت خیلی چیزهای دیگه رو هم باید دوتایی کنیم. آخه دو پادشاه در یک اقلیم؟ ! نه، شما بگید.

اخیرا یک کارشناس! گفته که دریاچه ارومیه سوراخ شده! صرفا جهت اطلاع هم پیشنهاد داد که آقای هدایتی که اخیرا در نقش عابربانک فوتبال کشور ایفای نقش میکنه، به جای دو سه میلیارد پول دادن به خلعتبری پول می داد برای اردوی پرتغال تیم ملی تا تو جام جهانی سوراخ نشویم.

یک سئوال ساده؟ مواد مخدر چطور وارد زندان های ما میشه؟ ! خبرنگار این سئوال رو از یک زندانی پرسید و اون میدونید چی گفت؟ گفت: داریم کسانی رو که بیارن، نمی تونم بگم ناجور می شه. احسنت! ! به مسئولان سازمان زندانها…

کامران نجف زاده این هفته همزمان با هفته دولت سری زده بود به موزه شهید رجایی. در این موزه مجسمه ای بود که به همه کس شبیه بود جز شهید رجایی و پارکتی که میراث فرهنگی کف خانه شهید رجایی پهن کرده که ساده زیستی یک رییس جمهور را پوشانده!

ماجرای فرش قرمز هم برای خودش ماجراییه.

پادشاه عمان که اومد ایران قبل از فرود هواپیما، فرش قرمز برایش پهن شد. اما بنابر دلایل نامعلومی وقتی که پادشاه عمان از هواپیما پیاده شد فرش قرمز رو جمع کردن!

انتقاد از چند شغله های دولت، سخنان جالب پاپ که گفته بود من مستقیم از خدا دستور می گیرم و یک آمار جالب از وزارت ورزش و جونان که که اعلام کرده جوانان ایرانی روزی هفتاد دقیقه یا در خیابانها راه میروند و یا سرکوچه ها می ایستند محورهای دیگر گزارش صرفا جهت اطلاع این هفته بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات