تنها دو روز پس از هلاکت تعدادی از اعضای گروهک تروریستی منافقین در اردوگاه اشرف به دست مردم عراق، یکی از وابستگان به این گروهک با ارسال نامه ای به آیت الله العظمی سیستانی به ایشان توهین کرد.

به گزارش افکارنیوز ، تنها دو روز پس از هلاکت تعدادی از اعضای گروهک تروریستی منافقین در اردوگاه اشرف به دست مردم عراق، یکی از وابستگان به این گروهک با ارسال نامه ای به آیت الله العظمی سیستانی به ایشان توهین کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان، محمد علی الحسینی، روحانی نمای لبنانی حامی گروهک تروریستی منافقین که از مدتها پیش به دلیل ارتباط با سرویس های امنیتی رژیم صهیونیستی در زندان نظامی به سر می برد با ارسال نامه ای خطاب به مرجع عالیقدر شیعیان عراق و به بهانه سکوت ایشان نسبت به هلاکت تعدادی از قاتلان ملت عراق، ایشان را هدف حملات لفظی خود قرار داد.

این وابسته به منافقین با توصیف اعضای این گروهک به مسلمانان ایرانی پناهنده! و نقل حدیثی از پیامبر اکرم (ص) ، آیت الله سیستانی را به بهانه عدم اهتمام به وضعیت این مسلمانان پناهنده، به طور تلویحی غیر مسلمان معرفی کرد و گفت: کسی که به امور مسلمانان اهمیت ندهد مسلمان نیست.

روحانی نمای لبنانی ضمن تروریست خواندن مالکی نخست وزیر عراق، منافقین به هلاکت رسیده را شهدای بی گناه غیر نظامی خوانده و از آیت الله سیستانی خواسته است تا نسبت به این اتفاق واکنش نشان دهد و با صدور فتوایی هرگونه تعرض به اعضای گروهک تروریستی منافقین را حرام اعلام کند!

گروهک تروریستی منافقین ۲۶ سال قبل به دعوت رئیس جمهور معدوم عراق به این کشور رفته و در سرکوب و قتل بسیاری از انقلابیون مسلمان این کشور نقش مؤثری ایفا کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات