رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و اسلوونی از سفر یک گروه پارلمانی به اسلوونی خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام وحید احمدی رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و اسلوونی از سفر هیئت پارلمانی کشورمان به اسلوونی خبر داد و گفت: برنامه ریزی شده تا یک هیئت پارلمانی از جمهوری اسلامی ایران به کشور اسلوونی سفر کند.

وی ادامه داد: هیئت پارلمانی ایران در روز دوشنبه هفته آینده، همزمان با ۲۵ شهریور به کشور اسلوونی سفر می کند. این هیئت قرار است در این سفر دیدار هایی با رؤسای کمیسیون های مختلف پارلمان این کشور و نیز گروه دوستی اسلوونی و ایران داشته باشد.

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و اسلوونی در ادامه اظهارداشت: در این سفر سیدمحمدباقرعبادی، نماینده بیرجند، محمدعلی عبدالله زاده، نماینده فردوس و خانم حلیمه عالی، بنده را همراهی می کنند.

احمدی تأکید کرد: برنامه های مختلفی در این سفر سه روزه در نظر گرفته شده که هنوز جزئیات آن مشخص نیست.

وی در همین زمینه افزود: در دیدارهایی که با گروه دوستی پارلمانی و تعدادی از نمایندگان مجلس این کشور خواهیم داشت، در مورد نقش جمهوری اسلامی ایران در تحولات منطقه و نیز موضوع سوریه بحث و تبادل نظر خواهد شد.

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و اسلوونی تصریح کرد: این هیئت پارلمانی ۲۸ شهریور به ایران باز می گردد.

احمدی خاطر نشان کرد: این اولین سفر هیئت پارلمانی کشورمان به اسلوونی است که دستاوردهای خوبی برای کشور خواهد داشت. سفر هیئت پارلمانی ایران به اسلوونی به دعوت رئیس گروه دوستی پارلمانی اسلوونی انجام می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات