یک منبع آگاه نزدیک به هیئت امنای دانشگاه آزاد از عزل فرهاد دانشجو رئیس این دانشگاه و سرپرستی حمید میرزاده طی صورتجلسه ای خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، یک منبع نزدیک به هیئت امنای دانشگاه آزاد با اعلام این خبر گفت: طی روزهای گذشته ۶ نفر از اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد با تهیه صورتجلسه ای فرهاد دانشجو را از ریاست دانشگاه آزاد عزل و حمید میرزاده عضو هیئت امنای این دانشگاه را به سرپرستی منصوب کردند.

در برخی از این صورتجلسه آمده است از زحمات علمی و مدیریتی دکتر فرهاد دانشجو در مدت ریاست در دانشگاه آزاد تقدیر می شود اما با توجه به روی کار آمدن دولت جدید و وضعیت سیاسی جدید کشور و هماهنگی های بیشتر نیاز به تغییر و تحول در مدیریت این دانشگاه است.

به گفته این منبع آگاه در پایین صورتجلسه مذکور محل امضای آیت الله هاشمی رفسنجانی، حجت الاسلام حسن خمینی، توفیقی سرپرست وزارت علوم، حمید میرزاده عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد، قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و احمد صمدی یزدی عضو دیگر هیئت امنای این دانشگاه گنجانده شده است.

تاکنون توفیقی، میرزاده و صمدی یزدی صورتجلسه را امضا کرده اند این صورتجلسه به دفتر آیت الله خمینی، هاشمی و قاضی زاده رفته است چنانچه این ۶ نفر این صورتجلسه را امضا کنند دو سوم رای هیئت امنا جمع و عزل صورت می پذیرد.

قرار است در اولین جلسه صورتجلسه مذکور به هیئت امنا برود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات