سردار جزایری:

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه اطلاعات آشکار با صراحت می گوید سوریه، متوجه عملیات های فریب دشمن است، گفت: پیش بینی ها حاکی از این است که هیچ چیز نمی تواند مانع مقابله به مثل سوریه شود.

به گزارش افکارنیوز ، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه نشست تعدادی از پزشکان که پیرامون راهکارهای انتقال ارزش های دفاع مقدس تشکیل شده بود با اشاره به تحولات سوریه، اظهار داشت: کشورهایی که به عنوان شرکای آمریکا پول، امکانات و پایگاه در اختیار مهاجمان قرار می دهند در تیررس سوریه قرار دارند و پیش بینی ها حاکی از این است که هیچ چیز نمی تواند مانع مقابله به مثل سوریه شود.

وی تصریح کرد: اطلاعات آشکار با صراحت می گوید سوریه، متوجه عملیات های فریب دشمن است، لذا هر اقدام نظامی از سوی آمریکا را عملی فراگیر تلقی می کند و بر این اساس آتش را با آتش و آفند را با آفند متحرک و گسترده پاسخ خواهند داد.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با تقبیح اقدامات خودسرانه و جنگ افروزانه آمریکایی ها و در مقابل شکل گیری یک جبهه گسترده ضد جنگ در جهان گفت: جامعه جهانی به سوریه حق می دهد در دفاع از خود به طور فراگیر با دشمنان و متجاوزین برخورد قهرآمیز کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات