خاتمی اخیراً در جمع تعدادی از اصلاح طلبان ضمن دخالت آشکار در کار دولت اظهار داشته که آقای روحانی باید حتماً روی توفیقی بایستد و کوتاه نیاید.

به گزارش افکارنیوز ، در حالی که سرپرست وزارت علوم به خاطر عملکرد غیرقابل دفاع خود در فتنه ۸۸ و همچنین عزل و نصب هایی که اخیراً در این وزارتخانه انجام داده کمترین شانسی را برای گرفتن رأی اعتماد از مجلس ندارد، اما خاتمی همچنان اصرار دارد که دولت نباید درباره او کوتاه بیاید.

یک منبع مطلع با بیان این خبر گفت: خاتمی اخیراً در جمع تعدادی از اصلاح طلبان ضمن دخالت آشکار در کار دولت اظهار داشته که آقای روحانی باید حتماً روی توفیقی بایستد و کوتاه نیاید.

رئیس دولت اصلاحات ضمن تعریف و تمجید های فراوان از توفیقی او را فردی شجاع معرفی کرده و گفته است: روحانی نباید به خاطر چهار تا فشار رسانه ای یا صحبت کردن و نطق چند نماینده کوتاه بیاید.

او افزوده است: اگر توفیقی به مجلس معرفی شود و بتواند رأی اعتماد بگیرد، تابوی فتنه برای همیشه شکسته می شود و اگر او از مجلس رأی بگیرد راه برای دیگر دوستان (بخوانید اصحاب فتنه) هموار می شود.

خاتمی در این جلسه از یکی از اعضای شورای مرکزی مجمع روحانیون که در دولت مسئولیتی دارد، خواسته است تمام تلاش خود را به کار گیرد که توفیقی بتواند از مجلس رأی بگیرد.

تندروهای اصلاحات خانواده راستگو را تهدید کردند

با مشخص شدن رأی خانم راستگو در شورای شهر طی چند تماس تلفنی، وی و دخترش مورد تهدید عناصر تندرو قرار گرفتند.

بعد از آشکار شدن رأی الهه راستگو به محمدباقر قالیباف، وی تلفنی چندین بار تهدید به ضرب و شتم شد، چنان که روز دوشنبه مجبور شد در ساختمان شورای شهر بماند و شورای شهر تهران هم برای او محافظ گذاشت.

این تهدیدها همچنان ادامه دارد و به ویژه دختر وی نیز تهدید به حمله فیزیکی شده است. جریان اصلاحات با هجمه رسانه ای سنگین نسبت به رأی خانم راستگو تمام تلاش خود را انجام داده تا وی را به انزوای سیاسی بکشاند. خبرهایی هم از اخراج خانم راستگو از حزب اسلامی کار منتشر شده که البته برخی از اعضای حزب منکر آن شده اند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات