اجلاس سازمان همکاری شانگهای به بیشکک سفر خواهم کرد و هفته آینده برای شرکت در مجمع عمومی ملل متحد، مذاکرات دوجانبه با وزرای خارجه کشورهای مختلف و شروع احتمالی مذاکرات هسته ای به نیویورک سفر خواهم کرد.

به گزارش افکارنیوز ، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در جدیدترین پیام خود در فیس بوک به سفرش به منظور شرکت در اجلاس سازمان همکاری شانگهای اشاره کرده و نوشته است: اجلاس سازمان همکاری شانگهای به بیشکک سفر خواهم کرد و هفته آینده برای شرکت در مجمع عمومی ملل متحد، مذاکرات دوجانبه با وزرای خارجه کشورهای مختلف و شروع احتمالی مذاکرات هسته ای به نیویورک سفر خواهم کرد.

وی در ادامه پیامش با اشاره به حجم بالای پیامهایی که برای وی ارسال می شود، آورده است: " با توجه به برنامه سنگین کاری در تهران (که اگر ریا نباشد! معمولا از ساعت ۵ صبح در منزل و از ساعت ۷ در محل کار شروع می شود و تا ساعت ۹ و ۱۰ شب در محل کار ادامه می یابد) و سفرهای پیاپی، حتی فرصت دیدن پیام های شما را نداشته ام. لذا از همه پوزش می خواهم. بسیار بعید می دانم با این حجم کاری فرصت کنم پیام های نخوانده (که تا این لحظه از مرز ۴۲۰۰ گذشته است) را بخوانم.

گرچه بیشتر پیام ها مربوط به سایر دستگاه هاست، ولی برای من افتخاری بود که حتی نامه رسان شما به سایر مسئولین باشم. اما واقعا فرصت نمی کنم و نمی خواهم برای آینده وعده ای بدهم که می دانم توان وفای به آن را نخواهم داشت.

ضمنا مایلم این صفحه برای تماس مستقیم بنده با شما باشد و اگر از دوستان و همکاران خواهش کنم که به عنوان «ادمین» این صفحه را اداره کنند، امکان ارتباط مستقیم (هرچند متاسفانه کم کم به ارتباط یک طرفه تبدیل شده است) از بین خواهد رفت.
نمی دانم می توانم خواهش کنم که پیام نفرستید یا خیر؟

به هرحال یک عذرخواهی اساسی به همه کسانی که برایم پیام فرستاده اند بدهکارم. یقین دارم که با بزرگواری خود مرا می بخشید. "

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات