سرپرست وزارت علوم درباره جلسه امروز هیأت امنای دانشگاه آزاد گفت: اطلاع ندارم که موضوع مدیریت دانشگاه آزاد مطرح می شود، دستور جلسه به ما ابلاغ شده ما شرکت می کنیم ببینیم نظر هیات امنا چیست.

به گزارش افکارنیوز ، دکتر جعفر توفیقی بعدازظهر امروز در مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه علامه و تودیع رئیس سابق این دانشگاه درباره مدیریت دانشگاه آزاد و مطرح شدن آن در جلسه امروز گفت: من الان ارتباط نزدیکی ندارم قرار است در جلسه هیات امنا شرکت کنم و ببینم چطور می شود.

وی در پاسخ به این سئوال که اگر بحث دکتر دانشجو امروز مطرح شود نظر شما چیست، گفت: باید در جلسه بحث و بررسی شود دلایل استماع شود. ببینیم چه تصمیمی لازم بوده تا آن را اتخاذ کنیم.

وی ادامه داد: این اولین جلسه ای است که من در آن شرکت می کنم باید گزارشهای مربوطه را مطالعه کنم در جریان قرار بگیرم بعد نظر بدهیم.

توفیقی در مورد دانشجویان ستاره دار نیز گفت: برآورد عددی در مورد تعداد آنها ندارم هنوز درخواستهایی از این دانشجویان به وزارت علوم ارسال می شود و حین آمدن درخواست ها، آنها را بررسی می کنیم و اگر تشخیص دهیم حقی ضایع شده است حتما به آن رسیدگی می کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات