در پی حمله سربازان رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی و استفاده از گازاشک آور علیه نمازگزاران، ده ها تن از آنها دچار حالت خفگی شدند.

به گزارش افکارنیوز ، سربازان رژیم صهیونیستی بار دیگر به مسجدالاقصی یورش برده و در اقدامی خشونت آمیز تعدادی از فلسطینی ها را بازداشت کردند.

منابع محلی گزارش دادند، ده ها تن از سربازان رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی حمله و نمازگزاران را محاصره کردند و درگیری های شدیدی بین آنها و نیروهای رژیم صهیونیستی رخ داد.

بنا به گزارش منابع محلی، سربازان اسرائیلی با باتوم به نمازگزاران حمله کردند و با استفاده پی در پی از گاز فلفل و گاز اشک آور بسیاری از شهروندان فلسطینی را دچار حالت خفگی و بیهوشی کردند.

نیروهای اسرائیلی در پی این اقدامات وحشیانه تعدادی از فلسطینی ها را دستگیر کردند و بر درهای مسجدالاقصی قفل زدند تا مانع از ورود فلسطینی ها به این مسجد شوند.

در همین راستا، اکمل الدین احسان اوغلو، دبیرکل سازمان همکاری اسلامی، اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در تجاوز به حریم مسجدالاقصی و نمازگزاران را محکوم و اعلام کرد که تجاوز به مقدس ترین و عزیزترین مقدسات مردم فلسطین، احساسات آنها را جریحه دار کرده و اسرائیل باید مسئولیت تمام پیامدهای این عمل ددمنشانه را بپذیرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات