دستیار ارشد رئیس جمهور تصریح کرد: ایران نشانه ها را به خوبی می شناسد و تیم مذاکره کننده درباره قطعنامه [۵۹۸] ، حالا پس از ۲۵ سال دوباره شکل گرفته است.

به گزارش افکارنیوز ، حسام الدین آشنا دستیار ارشد رئیس جمهور، در تازه ترین نوشته خود در صحفه فیس بوک شخصی اش به اهمیت رسانه ها و جایگاه آنان در غرب پرداخت.

او تصریح کرد: نسبت رسانه و سیاست چنان نزدیک است که گاه تفکیک دو نقش محال شود و در این شهر جهانی، سیاستمداران واقعاً بیشتر از اصل مذاکرات نگران تصویری هستند که بلافاصله منتشر می شود.

وی ادامه داد: معانی نهفته در اذهان که بر اثر مشاهده یک تصویر ظاهر می شود، در مقیاس کلان چون رودی است که از ترکیب چشمه ها جاری می شود.

دستیار ارشد رئیس جمهور در بخش دیگری از این نوشتار فیس بوکی خود، نوشت: ایران نشانه ها را به خوبی می شناسد و تیم مذاکره کننده درباره قطعنامه حالا پس از ۲۵ سال دوباره شکل گرفته است؛ چنان هشیار که باید بودی و می دیدی.

آشنا متذکر شده است: با چنان صلابتی کار می شود که طرف مقابل نگران شده است؛ می توان به مسلمان بودن و ایرانی بودن افتخار کرد چرا که فرزندان ایران نه می خواهند تصادفی کسی را نبینند و نه می گذارند طرف تک خوری کند.

سرپرست معاونت سیاسی دفتر رئیس جمهور تصریح کرد: یک طرف کمتر نگران مردم خود است و بیشتر دغدغه عرب ها و اسرائیلی ها را دارد و طرف دیگر از تکرار ناکامی ها هراس دارد که فقط لبخندی بر لب بماند؛ آران با رویی باز به آمریکا آمده، نه دستانی دراز!

آشنا این پیام فیس بوکی خود را با این عبارت به پایان رساند که «در چه روزی است، امروز برای تاریخ فردا» .
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات