حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان که به منظور شرکت در شصت و هشتمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک سفر کرده، در دومین روز سفرش علاوه بر حضور و سخنرانی در مراسم افتتاحیه مجمع عمومی، ملاقات هایی با برخی سران شرکت کننده در این مجمع خواهد داشت.

به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان که به منظور شرکت در شصت و هشتمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک سفر کرده، در دومین روز سفرش علاوه بر حضور و سخنرانی در مراسم افتتاحیه مجمع عمومی، ملاقات هایی با برخی سران شرکت کننده در این مجمع خواهد داشت.

روحانی صبح امروز به وقت محلی در مراسم افتتاحیه نشست عمومی مجمع سازمان ملل متحد حضور یافته و بر اساس برنامه تعیین شده، به عنوان هفتمین سخنران در این مراسم ایراد سخنرانی خواهد کرد.

رئیس جمهوری اسلامی ایران در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد قرار است با رؤسای جمهور فرانسه و اتریش و نخست وزیران پاکستان و فیجی و وزیر خارجه آلمان دیدار و درباره مسائل و موضوعات دو جانبه و بین المللی با آنان گفت وگو کند.

روحانی همچنین مصاحبه ای اختصاصی با شبکه CNN آمریکا داشته و پس از آن در هتل محل اقامت خود جلسه ای با شخصیت های برجسته و رهبران اسلامی آمریکا خواهد داشت.

گفتنی است سخنرانی رئیس جمهوری کشورمان در مجمع عمومی سازمان ملل، امشب از شبکه اول سیما و شبکه خبر و شبکه های برون مرزی العالم، PRESS TV، هیسپان تی وی و جام جم به طور زنده پخش خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات