طی پیامی صورت گرفت

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از آحاد مختلف مردم و مسئولین که در مراسم تشییع، تدفین و ترحیم والده گرانقدرشان بانو فاطمه سلیمانی شرکت کردند، قدردانی و سپاسگزاری کرد.

به گزارش افکارنیوز ، سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی پیامی از الطاف ولی امر مسلمین و شرکت گسترده آحاد مردم و مسئولین نظام در مراسم تشییع و تدفین و ترحیم والده گرانقدرشان قدردانی کرد.

متن پیام سرلشکر سلیمانی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با اظهار خشوع و خضوع به درگاه الهی، بدین وسیله از کلیه مراجع عظام، علما و روحانیون، مقامات عالیرتبه کشوری و فرماندهان و مدیران نیروهای مسلح، خانواده های معظم شاهد گرانقدر، جانبازان سرافراز و صبور و تمامی یادگاران دفاع مقدس و آحاد مردم خونگرم، با وفا و بزرگوار که در مراسم تشییع، تدفین و ترحیم فقیده مغفوره، والده اینجانب در استان کرمان و تهران اظهار محبت و همدردی خود را ابراز داشتند صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم و از خداوند منان عاجزانه توفیق خدمت به آرمان های انقلاب اسلامی و مردم عزیز و شریف را خواهانم.

فرصت را غنیمت شمرده، مراتب سپاس مجدد خود را از الطاف ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (ادام الله ظله العالی) و سایر مسئولین محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام می دارم.

سرباز کوچک ولایت

قاسم سلیمانی

سه شنبه ۲/۷/۱۳۹۲
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات