با تغییر زمان اکران" زیبای موناکو" توسط تهیه کننده این فیلم، نیکول کیدمن به اسکار ۲۰۱۴ نمی رسد.

به گزارش افکارنیوز ، شرکت وینشتاین تهیه کننده فیلم سینمایی" زیبای موناکو" با بازی نیکول کیدمن، زمان اکران این فیلم را به بهار ۲۰۱۴ موکول کرد بنابراین نیکول کیدمن شانس خود را برای بردن دومین جایزه اسکار از دست می دهد.

فیلم سینمایی" زیبای موناکو" به داستان زندگی گریس کلی می پردازد. کلی که زمانی ستاره هالیوود بود پس از ازدواج با پرنس موناکو، بازیگری را رها کرده و به قصر پادشاه موناکو رفت. او در آنجا نیز محبوبیت بالایی پیدا می کند و در جلوگیری از بروز جنگ میان موناکو و فرانسه نقش تاثیرگذاری داشت.

در این فیلم نیکول کیدمن در نقش گریس کلی ظاهر شده و امیدوار بود بتواند دومین جایزه اسکار خود را تصاحب کند. اما تهیه کننده فیلم اعلام کرد" مسایل مالی را فدای بازی هایی که به دنبال کسب جایزه هستند، نمی کند" . وی به همین منظور برنامه اکران را خارج از محدوده زمانی تعیین شده برای شرکت در جوایز اسکار قرار داد.

این اولین بار نیست که اکران یک فیلم سینمایی در خارج از برنامه های اسکار قرار می گیرد. پیش از این" شاتر آیلند" به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و" گتسبی بزرگ" به کرگردانی باز لورمان با اجتناب از اکران در فصل پاییز، در اوایل سال بعد اکران شدند و البته فروش خوبی هم داشتند. نکته جالب درباره شاتر آیلند و گتسبی بزرگ، نقش آفرینی لئوناردو دی کاپریو در هر دو فیلم است.

اکنون باید منتظر ماند و دید نیکول کیدمن نیز می تواند مانند دی کاپریو، گیشه را در فصل بهار فتح کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات