عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت مجلس گفت: با توجه به سفر رئیس جمهور و هیئت همراهش به نیویورک، احتمالا دستاوردها و مواضع آقای روحانی در این سفر یکی از مواردی باشد که در شورای مرکزی فراکسیون مورد بحث قرار خواهد گرفت.

به گزارش افکارنیوز ، اسماعیل جلیلی عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری نشست مجمع عمومی این فراکسیون در روز سه شنبه آینده، گفت: در این نشست که عصر روز سه شنبه و پس از جلسه علنی برگزار می شود، تمامی اعضای فراکسیون در آن حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: قرار است در این نشست در مورد نحوه و چگونگی انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون نیز مواردی مطرح شود. البته انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون نیز یکی از دستورکارهای جلسه مجمع عمومی فراکسیون در روز سه شنبه است.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تصریح کرد: در بخش دیگری از جلسه روز سه شنبه مجمع عمومی فراکسیون، گزارشی از عملکرد یک ساله این فراکسیون توسط هیئت رئیسه قرائت خواهد شد.

جلیلی تأکید کرد: با توجه به سفر رئیس جمهور و هیئت همراهش به نیویورک، احتمالا دستاوردها و مواضع آقای روحانی در این سفر یکی از مواردی باشد که در شورای مرکزی فراکسیون مورد بحث قرار خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: هیئت رئیسه مجلس برنامه ریزی کرده تا دعوتی از رئیس جمهور به منظور بررسی ابعاد سفرش به نیویورک در یک جلسه علنی و یا غیر علنی داشته باشد. زمان دقیق این نشست هنوز مشخص نیست که هیئت رئیسه مجلس به زودی در مورد آن برنامه ریزی خواهد کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات