سردار حاجی زاده در واکنش به سخنان اوباما:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه ما هیچگاه برای لغو تحریم های نظامی التماس نکردیم، گفت: مسئولین کشور نیز در مسائل اقتصادی باید به سمتی بروند که تحریم ها هر قدر هم باشد، بی خاصیت شوند.

به گزارش افکارنیوز ، سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در گفت وگویی تلویزیونی با اشاره به اظهارات اخیر اوباما در سازمان ملل مبنی بر اینکه آمریکا به دنبال براندازی نظام ایران نیست، گفت: وقتی رئیس جمهور آمریکا چنین حرفی می زند به معنای تغییر نیت آنها نیست بلکه به آن معناست که دیگر توان این کار را ندارد.

حاجی زاده تاکید کرد: اقتدار امروز ایران اجازه هیچ خیال پردازی و تجاوزی را به هیچ کس نمی دهد.

وی در ادامه با اشاره به تحریم های گسترده غرب علیه ایران به خصوص در حوزه نظامی گفت: وقتی ما به لحاظ تجهیزات نظامی تحریم شدیم، التماس نکردیم که تحریم ها را بردارند بلکه با تکیه بر نیروهای داخلی توان خود را به جایی رساندیم که تحریم ها بی اثر شد و امروز جزو قدرت های برتر هستیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه خاطرنشان کرد: مسئولین کشور نیز در مسائل اقتصادی باید به سمتی بروند که تحریم ها هر قدر هم باشد، بی خاصیت شوند.

حاجی زاده گفت: در طول برنامه پنجساله پنجم، به لحاظ نظامی هیچ خرید خارجی نخواهیم داشت و تمام تجهیزات مورد نظر را خودمان تامین می کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات