عضو هیئت نظارت مجلس برامور نمایندگان گفت: هیئت نظارت بخش عمده ای از نطق حمید رسایی را جزو وظایف نمایندگی دانست و پاسخ استعلام دادگاه روحانیت را داد بنابراین پرونده شکایت خانواده هاشمی از رسایی در هیئت نظارت بسته شد.

به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی عضو هیئت نظارت مجلس برامور نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخصوص پرونده شکایت خانواده هاشمی رفسنجانی از حمید رسایی نماینده مردم تهران، اظهارداشت: پس از اعلام شکایت خانواده آیت الله هاشمی از حجت الاسلام رسایی درباره نطق وی در مجلس، دادگاه روحانیت استعلامی را از هیئت نظارت بر امور نمایندگان انجام داد تا مشخص شود که سخنان رسایی در نطق خود جزو وظایف نمایندگی محسوب می شود یا خیر؟

وی ادامه داد: پس از این استعلام اعضای هیئت نظارت فیلم نطق آقای رسایی را بازبینی کردند و پس از آن بخش عمده ای از نطق این نماینده تهران را جزو وظایف نمایندگی دانستند و پاسخ استعلام دادگاه روحانیت را دادند.

این عضو هیئت نظارت بر نمایندگان برهمین اساس تصریح کرد: اکنون پرونده شکایت خانواده هاشمی از رسایی در هیئت نظارت بسته شد و هیئت وظیفه خود در این زمینه را انجام و پاسخ استعلام دادگاه روحانیت را داد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات