یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت که این فراکسیون در آخرین جلسه خود بر لزوم کمک به رییس جمهور و هیات اعزامی به نیویورک برای تقویت مبانی انقلاب و نظام تاکید کرد.

به گزارش افکارنیوز ، بهرام بیرانوند اظهار کرد: فراکسیون اصولگرایان مجلس هفته پیش در جلسه شورای مرکزی خود ضمن تبادل اخبار و استماع صحبت های حدادعادل رییس فراکسیون بر این موضوع تاکید داشت که باید به آقای روحانی برای تقویت مبانی کلی نظام و انقلاب برای طرح در سازمان ملل کمک کند.

وی در توضیح گفت: آقای روحانی در سفر خود به نیویورک بیان داشتند که به دنبال بازی برد- برد در معادلات هستند این بحث در فراکسیون مطرح شد و بر مصادیق خود اشاره ای صورت گرفت.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان گفت: به باور ما مصادیق بازی برد- برد در فضای رسانه ای باید مطرح شود تا تیم اعزامی ایران به نیویورک بتواند با تکیه بر این مصادیق میزان نیل به اهداف را در سفربه نیویورک برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل مورد ارزیابی قرار دهند.

بیرانوند در پایان خاطر نشان کرد: صبح چهارشنبه شورای مرکزی فراکسیون در جلسه ای احتمالا به ارزیابی دستاوردهای حاصل از سفر رییس جمهور به نیویورک می پردازد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات