نماینده مردم اصفهان در خانه ملت گفت: از رئیس جمهور و دولت می خواهیم ضمن نرمش قهرمانانه از اصول و ارزش ها تخطی نکنند و بدانند ملت ایران پشتیبان دولتی است که از اسلام و ولایت دفاع کند.

به گزارش افکارنیوز ، احمد سالک کاشانی نماینده مردم اصفهان، در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: با توجه به توانمندی های درون نظام باید کارگزاران نظام و دولت نسبت به استفاده از نیروهای ارزشی ایثارگر در سطوح بالا اقدام کنند و همانند برخی از دولت ها، ایثارگران را به حاشیه نرانند و کار بگونه ای باشد که رنگ و بوی دفاع مقدس به فراموشی سپرده شود.

وی افزود: ما باید حقمان را نسبت به دفاع مقدس ادا کنیم و مسئولین دولت جدید این تفکر را که با تکیه بر مسئولیت و ثروت، پاکسازی را انجام دهند از خود دور کنند و اهتمام خود را بر شایسته سالاری قرار دهند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: سخنرانی رئیس جمهور در شصت و هشتمین نشست سازمان ملل و بیان مواضع قدرتمند جمهوری اسلامی در مقابل دیدگان جهانیان در راستای حفظ خون شهدا، ایثارگران، آزادگان و ملت شجاع و با بصیرت ایران و نشان دهنده ضعف آمریکا بود، البته آنچه که در اینجا باید به آن توجه کرد این است که طوفان های پس از نرمش آمریکا را نباید از نظر دور داشت.

سالک خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی به فرمایش رهبر معظم انقلاب دو قطب جهانی عبارتند از استکبار به رهبری امریکا و قطب اسلام به رهبری جمهوری اسلامی ایران که تاکنون گسترش و پیشرفت متعلق به قطب اسلام بود و قطب استکبار به دنبال تسلیم جمهوری اسلامی هستند تا بگویند قطب اسلام شکست خورد.

وی افزود: ملت ایران و مجلس اصولگرا پشتیبان قاطع ولایت فقیه و رهبری است و خود را سرباز صادق و صدیق ایشان می داند و آنچه که مهم است این است که ما باید قدر نعمت ولایت را بدانیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با عنایت به هدایت های رهبر معظم انقلاب در ارتباط با نرمش قهرمانانه باید دشمنان و شیطان بزرگ و ترفندهای آن را شناخت و در مقابل آن ها نباید متواضع بود و همچنین مراقب سیاست لبخند باشیم زیرا که این لبخندها باید توام با عمل باشد.

سالک ادامه داد: از تاکید و اصرار رئیس جمهور کشورمان بر احقاق حقوق هسته ای و غنی سازی حمایت می کنیم و به آمریکا می گوییم شما هستید که باید اعتماد ملت ایران را به دست آورید و حقوق ملت ایران را به رسمیت بشناسید.

وی افزود: از رئیس جمهور و دولت می خواهیم ضمن نرمش قهرمانانه از اصول و ارزش ها تخطی نکند، ملت ایران پشتیبان دولتی است که از اسلام، ولایت دفاع می کند.

سالک در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود از مسئولین خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آن ها شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات