رییس کمیسیون ویژه اصل ۴۴ قانون اساسی گفت: مذاکرات ۱+۵ در ژنو در پی گفت وگو ی تلفنی روسای جمهوری آمریکا و ایران شرط تعیین کننده ای در بهبود شرایط اقتصادی و کاهش قیمت و خودرو دارد.

به گزارش افکارنیوز ، حمیدرضا فولادگر گفت: حضور تیم ایرانی در نیویورک و انجام مذاکرات فشرده در عالی ترین سطح با مسوولان غربی ظرفیت سازی مسوولان جمهوری اسلامی ایران است که با تداوم مشی اعتدال، عقلانیت و هوشمندی به بار خواهد نشست.

نماینده مردم اصفهان افزود: گفت وگو ی تلفنی روسای جمهور ایران و آمریکا و مجموعه دیدارها و گفت وگو های تیم ایرانی در نیویورک شرایط اولیه بهبود فضای بین المللی و دفاع از حقانیت مردم را به نفع جمهوری اسلامی ایرن تغییر داده است که ایجاد چنین فضایی پس از ۳۵ دستاورد بزرگ است و یقینا مذاکرات ۱+۵ در ژنو در این راستا تعیین کننده است.

وی رفع موانع تولید و سرمایه گذاری و بهبود کیفیت صنعت خودروسازی را از اقدامات ضروری داخلی هم زمان با افزایش سطح تعاملات بین المللی ایران دانست که بر خروج اقتصاد کشور از بحران، تاثیر گذار است.

فولادگر کاهش قیمت خودرو را مشروط به بهبود شرایط تولید خودرو دانست و افزود: اصلاح ساختار خودرویی کشور مهمترین راهبرد داخلی کاهش قیمت خودروست و تا مادامی که به این مساله توجه عملی نشود اصلا نمی توان به بهبود کیفیت تولید و کاهش قیمت داخلی و رقابت پذیرتری تولیدات خودروسازان امیدوار شد.

رییس کمیسیون ویژه اصل ۴۴ قانون اساسی اصلاحات مدیریتی، مالی و نیروی انسانی صنایع خودروسازی را شروط کافی برای بهبود شرایط صنعت خودروسازی کشور پس از آب شدن یخ روابط دیپلماتیک آمریکا و ایران دانست.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات