عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، از حضور وزیر امور خارجه در نشست روز یکشنبه (۱۴ مهر) این کمیسیون خبر داد.

به گزارش افکارنیوز، محمدحسن آصفری با اشاره به حضور مرضیه افخم سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست روز گذشته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: افخم در این نشست گزارشی از سفر هیأت دولت به ویژه رئیس جمهور به نیویورک ارائه کرد.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در نشست دیروز تمام محورهای سفر به نیویورک مانند دیدار ظریف با جان کری و دیدارهای چندجانبه مورد بررسی قرار گرفت، افزود: اما قرار شد که توضیحات کامل تر با وزیر امور خارجه در نشست این کمیسیون داده شود.

وی از حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در نشست روز (یکشنبه ۱۴ مهرماه) خبر داد و گفت: در این نشست ظریف به همراه معاونانش برای ارائه گزارشی از مذاکرات فی مابین ایران با کشورهای اروپایی و موضوعات دیگر مانند مکالمه تلفنی روحانی با اوباما حضور پیدا می کند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با تأکید بر اینکه عملکرد وزارت امور خارجه در سفر به نیویورک بسیار مثبت و مطلوب بوده است، تصریح کرد: به طور حتم حضور مسئولان دستگاه دیپلماسی در مجلس زمینه تقویت اهداف و سیاست ها وزارت امور خارجه را به دنبال دارد
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات