دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با وجود اینکه رئیس جمهور نشدم اما نهایت تلاش خود را برای رفع مشکلات شهروندان و شهرستان مسجدسلیمان به کار می بندم.

به گزارش افکارنیوز، محسن رضایی صبح امروز در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان که در محل شورای شهر برگزار شد اظهار کرد: برای تعالی این شهر همت و تلاش همه جانبه مسئولان نیاز است و در این زمینه من نیز شما را حمایت می کنم.

وی با تشکر از حضور پرشور مردم این شهرستان در انتخابات اخیر عنوان کرد: از اینکه فرزند خود را در انتخابات حمایت کردید بسیار قدردانم و با وجود اینکه رئیس جمهور نشدم اما نهایت تلاش خود را برای رفع مشکلات شما و شهرستان مسجدسلیمان به کار می بندم.

*حذف حریم محدوده چاه های نفت


در این مراسم یکی از اعضای شورای شهر مسجدسلیمان خطاب به محسن رضایی اظهار کرد: انتظار از شما بالاست و امیدواریم از طریق علی ورناصری شهردار این شهر بتوانیم ارتباط بیشتری با شما برقرار کنیم.

منوچهر بارانی با بیان اینکه طرح تفضیلی شهر شش سال است که در وزارت نفت ساکن مانده است افزود: ۱۹۲ حلقه چاه نفت در این شهر وجود دارد که حریم زیادی را اشغال کرده است و در همین راستا از وزیر نفت می خواهیم محدوده چاه های نفت در این منطقه برداشته شود.

*عوارض چاه های نفت مسجدسلیمان به شهر سرازیر شود


در ادامه یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان نیز خاطرنشان کرد: مسئولان باید به این شهرستان بیایند و مشکلات آن را یکی پس از دیگری بررسی و رفع کنند.

کوروش حاجت پور با بیان اینکه عوارض ۱۹۲ حلقه چاه در مسجد سلیمان پرداخت نمی شود افزود: همچنین درخواست کرد عوارض پتروشیمی به خود این شهر سرازیر شود.

*درآمدهای نفت مسجدسلیمان به دیگر شهرها می رود


دیگر شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان با بیان اینکه محسن رضایی، شهید زنده است گفت: مشکل اصلی در این شهر نفتی، بی بهره گی مسجدسلیمان از درآمدهای آن است.

رضا کریمی افزود: در این خصوص نیز مسئولان باید راهکارهای جدی اتخاذ کنند.

*دولت به مسجدسلیمان توجه کند


دیگر عضو شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان خطاب به محسن رضایی تصریح کرد: امروز مسجدسلیمان از معضلات زیادی رنج می برد و با توجه به اینکه ظرفیت شما یک ظرفیت ملی است انتظار می رود در این زمینه راهی جلوی پای این شهر قرار دهید.

عبدالله قاسمی ادامه داد: مسجد سلیمان حق زیادی گردن ایران دارد و باید برای رفع مشکلات ریز و درشت آن در دولت تدبیر و امید، راه حلی اندیشه شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات