عضو شورای عالی جبهه ایستادگی از بررسی سفر روحانی در جلسه دیشب شورای عالی این جبهه خبر داد.

به گزارش افکارنیوز، سید ابوالقاسم رئوفیان عضو شورای عالی جبهه ایستادگی با بیان اینکه جلسه شورای عالی جبهه متبوعش شب گذشته با حضور اکثر اعضاء برگزار شد، گفت: در این جلسه تحلیلی از مسائل سیاسی روز، به خصوص سفر روحانی به نیویورک و سخنرانی وی در مجمع عمومی سازمان ملل و مذاکراتی که از سوی هیئت ایرانی صورت گرفت، ارائه شد.

وی افزود: همچنین در خصوص تعامل جبهه با دولت یازدهم و نقشه راه جبهه ایستادگی که تاحدودی مقدمات آن مشخص شده است، بحث و بررسی شد. جزئیات بیشتر نقشه راه به زودی در نشست خبری با خبرنگاران اعلام خواهد شد.

عضو شورای عالی جبهه ایستادگی در ادامه در خصوص جزئیات بیشتر نقشه راه این جبهه، اظهارداشت: به هرحال جبهه متشکل از تعدادی از احزاب و گروه های سیاسی پروانه دار است و رسالت خود را حرکت در مسیر اعتدال می داند. البته ما اعتدال را واژه جدید نمی دانیم، از این رو جبهه در گذشته بر مدار اعتدال حرکت کرده بود. به همین جهت برای جبهه حرکت در مدار اعتدال مهم است و معتقدیم باید از افراط و تفریط پرهیز شود.

رئوفیان، نقد منصفانه از دولت را یکی دیگر از برنامه های جبهه متبوعش در نقشه راه عنوان کرد و بابیان اینکه معتقدیم باید با چشمانی باز نقد منصفانه خود را ارائه دهیم، گفت: البته برای جبهه تعامل مثبت با قوا و نهادهای فراقوه ای همچون مجمع تشخیص مصلحت نظام مهم است. بنابراین این همکاری را هم مدنظر قرار داده ایم.

وی افزود: جزئیات بیشتر درخصوص نقشه راه جبهه ایستادگی را در نشست خبری با اصحاب رسانه بیان خواهیم کرد. این موارد بخش مختصری از نقشه راه جبهه است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات