والیبال قهرمانی آسیا - دبی

تیم ملی والیبال ایران در چهارمین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی آسیا از سد کره جنوبی گذشت.

  به گزارش افکارنیوز ، تیم ملی والیبال ایران که مدافع عنوان قهرمانی رقابت های قهرمانی آسیا است در چهارمین گام و در دومین مسابقه از مرحله دوم، امروز مقابل کره جنوبی قرار گرفت و توانست با نتیجه ۳ بر یک حریف خود را شکست دهد.

خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران برای این مسابقه سعید معروف، محمد موسوی، عادل غلامی، فرهاد قائمی، حمزه زرینی، امیر غفور و فرهاد ظریف را به عنوان ترکیب اولیه روانه میدان کرد. مهدی مهدوی، شهرام محمودی، آرمین تشکری، علیرضا مباشری و رحمان داودی نیز بازیکنان ذخیره ایران در این بازی بودند.

در این جدال تماشایی شاگردان ولاسکو در ست های اول و دوم و چهارم با نتایج ۲۵ بر ۱۹،۲۵بر ۱۶،۲۵ بر ۲۳ شاگردان پارک کی وون را از پیش رو برداشتند و تنها گیم سوم را با حساب ۲۵ بر ۲۲ به حریف واگذار کرد.

پیش از این بر اساس برنامه مسابقات قرار بود تیم های اول و دوم گروه های مرحله دوم مسابقات در مرحله یک چهارم نهایی یک بار دیگر با هم روبرو شوند، اما نماینده فدراسیون بین المللی والیبال این شیوه برگزاری رقابت ها را غیر قانونی اعلام کرد.

قرار است مراسم قرعه کشی این مرحله ساعت ۲۱ امشب برگزار شود و تیم های اول گروه های چهارگانه با تیم های دوم این گروه ها روبرو شوند.

تیم هایی که در مرحله دوم در یک گروه قرار داشتند در مرحله یک چهارم نهایی بازهم با هم روبرو نمی شوند و در صورتی که در قرعه کشی این تیم ها برای مسابقه انتخاب شوند، قرعه کشی تجدید خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات