توفیقی:

سرپرست وزارت علوم گفت: ۵۰ تا ۶۰ پرونده درباره دانشجویان ستاره دار و اساتید بازنشسته پیش از موعد در این وزارتخانه در حال بررسی است.

به گزارش افکارنیوز، جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره برگزاری جلسه مشترک دولت با مجلس گفت: به حمد خدا جلسه خوبی صورت گرفت و ما توانستیم درباره موضوعات مختلف تبادل نظر کنیم.

وی افزود: فضای ایجادشده بین نمایندگان مجلس و بنده فضای خوبی بود و به صورت دقیق به موضوعات مختلف در حوزه علوم پرداختیم.

توفیقی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره فضای مجلس نسبت به گرفتن رای اعتماد اظهار داشت: اعتقاد دارم در حال حاضر، جوّ مجلس رو به بهبود است ولی در نهایت نمایندگان تشخیص می دهند که چه کسی به عنوان وزیر در این وزارتخانه مشغول به کار شود.

سرپرست وزارت علوم همچنین درباره نحوه رسیدگی به شکایت دانشجویان و اساتید تصریح کرد: مسئولین رسیدگی به این موضوع تعیین شده اند و ما پذیرای شکایات، پیشنهادات و انتقاد دانشجویان و اساتید هستیم.

وی درباره استانداردبودن فضاهای آموزشی اظهار داشت: درباره بحث استاندارد بودن فضاهای آموزشی و پژوهشی اعتقاد داریم در این زمینه باید با جدیت و دقت بیشتری وارد عمل شد.

توفیقی در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه درباره سرنوشت برخی از دانشجویان ستاره دار و اساتیدی که به دلیل برخی اتفاقات، پیش از موعد بازنشسته شدند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۵۰ تا ۶۰ پرونده را در این موضوع در دست بررسی داریم و امیدواریم بتوانیم نتایج خوبی را درباره دانشجویان و اساتیدی که به دلیل برخی اتفاقات پیش از موعد از دانشگاه دور شده اند به دست آوریم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات