رئیس ستاد کل نیروهای مسلح سخنان نخست وزیر رژیم صهیونستی را از سر استیصال دانست و اظهار داشت: حربه گزینه نظامی، امروز کُند، کهنه و زنگ زده است و بر روی میزی قرار دارد که آن میز شکسته و پایداری چندانی ندارد.

به گزارش افکارنیوز ، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پی اظهارات نتانیاهو نخست وزیر رژیم جعلی و اشغالگر صهیونیستی در سازمان ملل متحد علیه ایران گفت: نتانیاهو نه تنها نام خود را به عنوان یک جنگ طلب در تابلوی سازمان ملل متحد ثبت کرد بلکه با این اظهارات جز افزایش تهدید صهیونیست ها چیزی به دست نیاورد.

فیروزآبادی سخنان نخست وزیر رژیم صهیونستی را از سر استیصال دانست و اظهار داشت: حربه گزینه نظامی، امروز کُند، کهنه و زنگ زده است و بر روی میزی قرار دارد که آن میز شکسته و پایداری چندانی ندارد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اقتدار، عظمت و صلابت ملت ایران و موضع هوشمندانه نظام در موضوع «نرمش قهرمانانه» گفت: موضع انقلابی ایران اسلامی در نرمش قهرمانانه برنده این صحنه خواهد بود و ملت ایران همچنان با اقتدار بر مواضع انقلابی و پایدار خود ایستاده است.

وی با تبیین پیامدهای مواضع و اظهارات تهدیدآمیز و جنگ طلبانه روز گذشته نتانیاهو تأکید کرد: مقاومت که امروز در جریان مبارزات، آب دیده و هوشیار شده است در این موضع از سر ترس رژیم صهیونیستی، بر آمادگی خود در سراسر منطقه می افزاید.

فیروزآبادی ادامه داد: حامیان سیاسی مرعوب اسرائیل غاصب در منطقه نیز امروز در وضعیت لرزان به سر می برند.

عضو شورای عالی امنیت ملی در پایان با بیان اینکه «انه لا یفلح الظالمون» و «ان الله یدافع عن الذین آمنوا» ، تصریح کرد: صهیونیست ها که در سرزمین های اشغالی آرامش نداشته اند، موضع نتانیاهو بر وحشت آنها افزوده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات