عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از شورای عالی امنیت ملی خواست تا اظهارات سید محمد خاتمی را پیگیری کند.

محمد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات اخیر محمد خاتمی مبنی بر اینکه پرتاب کفش به رئیس جمهور به ترور منتهی می شود، گفت: موضع گیری های اینچنینی را باید شورای عالی امنیت ملی پیگیری کند.

وی اضافه کرد: ما نگران هستیم که موضع گیری آقای خاتمی به نوعی نشان دادن مسیر به همفکران خود باشد، گویا موضع گیری آقای خاتمی آدرس دادن است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دوران ریاست جمهوری سید محمد خاتمی اظهار داشت: در دوره ریاست جمهوری وی بارها شاهد بروز ناامنی هایی در کشور بودیم، ناامنی هایی که در زمان خاتمی از لحاظ تعداد و هدفگذاری بی سابقه بود.

کریمی قدوسی مدیریت خاتمی را مبتنی با ایجاد بحران دانست و افزود: خاتمی در دوره ای استحاله نظام را پیگیری می کرد.

وی اضافه کرد: آقای خاتمی با چه پشتوانه و در چه جایگاهی پرتاب کفش را به ترور فیزیکی ارتباط می دهد، شورای عالی امنیت ملی باید از خاتمی توضیح بخواهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی سیاست خارجی مجلس با بیان این که امروز جمهوری اسلامی ایران از لحاظ امنیتی در بهترین شرایط به سر می برد، تصریح کرد: امروز فقط نگران بازگشت فتنه گرانی مانند آقای خاتمی به صحنه هستید.

کریمی قدوسی در پایان گفتگوی خود با فارس، تصریح کرد: مسائل امنیتی کشور به دولت ارتباط دارد، زیرا نهادهایی مانند وزارت اطلاعات تحت مدیریت دولت است به همین دلیل موضع آقای خاتمی پای دولت نوشته می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات