یک مقام وزارت امور خارجه ضمن کذب دانستن بخش هایی از اظهارات منتسب به آیت الله سیستانی گفت: اخبار دیدارها و ملاقات های وزیر امور خارجه صرفا از سوی اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه منتشر می شود.

به گزارش افکارنیوز ، یک مقام مسوول همراه هیات دکتر «محمدجواد ظریف» در سفر به عراق، بخش هایی از نقل قول های منتشر شده از سوی حضرت آیت الله سیستانی در برخی سایت ها و رسانه های داخلی را تکذیب کرد.

این مقام مسوول در واکنش به نقل قول های مطرح شده از سوی حضرت آیت الله سیستانی در دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان در برخی از سایت ها و رسانه های داخلی، ضمن کذب دانستن بخش هایی از اظهارات منتسب به این مرجع عالیقدر گفت: اخبار دیدارها و ملاقات های وزیر امور خارجه صرفا از سوی اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه منتشر می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت امور خارجه، وی افزود: سایر اخبار انتشار یافته در خصوص دیدارهای وزیر امور خارجه فاقد اعتبار و صحت خبری است.

دکتر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ماه گذشته، نخستین سفر خارجی خود را با کشور عراق آغاز کرد و با مقامات عالی این همسایه کشورمان دیدار و گفت و گو کرد.

رییس دستگاه دیپلماسی همچنین در شهر نجف اشرف با برخی از مراجع عظام تقلید از جمله حضرت آیت الله سیستانی دیدار و گفت و گو کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات