فائزه هاشمی در مشهد مقدس گفت: امیدوارم کشور به شرایط نامناسب گذشته برنگردد.

به گزارش افکارنیوز ، فائزه هاشمی دقایقی پیش در مجمع زنان اصلاح طلبان مشهد مقدس در محل دفتر این مجمع اظهار کرد: از یک مسئله اظهار تاسف دارم که زنان حزب کارگزاران در مشهد مقدس فعال نیستند.

وی افزود: در مورد انتخابات ۹۲ علی رغم تفکری که داشتم، با حمایت اصلاح طلبان و اصولگرایان روحانی به پیروزی رسید و خوشخبتانه در حال حاضر شرایط مساعدی حاکم است و هر روز خبر خوشی را می شنویم.

هاشمی افزود: به مسائل داخلی و خارجی خوشبین هستیم، امیدوارم روحانی و تیمش موفق شوند و هر روز خبری خوشی را به ملت بدهند.

فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی با تاکید بر اینکه امیدواریم زندانیان سیاسی آزاد شوند، تصریح کرد: امیدوارم شرایط فعلی ایران را به کشوری آبادتر تبدیل و ایران مانند گذشته جایگاه حقیقی خود را در عرصه بین المللی کسب کند چرا که نیازمند این هستیم در عرصه بین المللی به جایگاه حقیقی خود برسیم.

این فعال سیاسی افزود: از این به بعد باید عاقلانه تصمیم بگیریم، البته تاکنون حرکاتی که از طرف دولت و طرفداران دولت انجام شده خیلی عالی بوده است.

فائزه هاشمی گفت: امیدواریم این بلوغ و عقل و درایت به شکل تدریجی در مسیر بازگرداندن منافع ملی باشد چراکه در دولت قبلی حرکات شتاب زده و ناکارآمد بسیار انجام شد، امیدوارم ایران به جایگاه حقیقی خود بازگردد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات