یک نماینده مجلس با بیان اینکه مردم به حسن روحانی رای داده اند، گفت: نباید شاهد باشیم فردی به دنبال تحمیل نظرات و رویکردهای خود به دولت است.

به گزارش افکارنیوز، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در واکنش به اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه طولانی شدن انتخاب استانداران به صلاح دولت و مردم نیست، گفت: دیروز در دیدار با وزیر امور خارجه به وی گفتم که دولت باید خودش باشد زیرا مردم به این دولت رای داده اند.

وی اضافه کرد: نباید شاهد باشیم که هر کس در پشت صحنه بگوید که ما هستیم و تاثیر گذاریم زیرا چنین فضایی به نفع دولت نیست.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت با بیان اینکه انتظار مردم این است که دولت در قبال رویکرد ها تصمیم گیر باشد، خاطرنشان کرد: در بعضی مواقع ممکن است برخی بخواهند نظرات خود را به دولت تحمیل کنند که نباید اینگونه باشد.

جعفری با بیان اینکه هر کس بایستی جایگاه، شان و قانون را بشناسد، تصریح کرد: قانون فصل الخطاب است به همین خاطر نباید شاهد باشیم که برخی افراد درباره اقدامات دولت اظهار نظر کنند.

وی نقد و راهنمایی را حق افراد دانست اما در عین حال گفت: نقد و راهنمایی با تحمیل خواسته ها متفاوت است به همین دلیل نباید شاهد باشیم فردی به دنبال تحمیل نظرات و رویکردهای خود به دولت است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات