عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه از اظهارات هاشمی چنین برداشت می شود که گویا وی خودش را صاحب دولت می داند، گفت: این رفتارها اشتباه بزرگی است که به هیچ وجه نمی تواند قابل قبول باشد.

به گزارش افکارنیوز، اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارنظر اخیر هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه طولانی شدن انتخاب استانداران به نفع مردم و دولت نیست، گفت: اینکه بعضی افراد سعی می کنند با اظهار نظرهایی که در رابطه با دولت دارند تا حدودی نظراتشان را بر دولت اعمال کنند، درست نیست و باید خود شخص آقای رئیس جمهور در رابطه با این مسئله ورود کرده و موضع گیری کند.

وی با بیان اینکه بعضی ها خودشان را طوری نشان می دهند که دولت باید تابع آنها باشد ولی قطعا این تفکری اشتباه است، تصریح کرد: دولت یکسری سیاست های مشخص دارد که بر اساس آنها اهدافش را دنبال می کند و اینکه فشاری به دولت آورده شود کار غلطی است.

کوثری در پایان با بیان اینکه از اظهار نظرات هاشمی چنین برداشت می شود که گویا وی خودش را صاحب دولت می داند، خاطرنشان کرد: چنین اظهار نظرهایی اشتباه بزرگی است که به هیچ وجه نمی تواند قابل قبول باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات