عضو مجمع نمایندگان ادوار خانه احزاب با اشاره به موافقت وزارت کشور برای بازگشایی خانه احزاب، گفت: قراین نشان می دهد تا قبل از پایان سال، موضوع خانه احزاب به جمع بندی خواهد رسید.

به گزارش افکارنیوز، ابوالقاسم رئوفیان عضو مجمع نمایندگان ادوار خانه احزاب در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت بازگشایی خانه احزاب اظهار داشت: با اعضای معتدل هر دو جناح، صحبت هایی داشته ایم و تدابیری اندیشیده شده تا بتوانیم با کمک و پشتیبانی وزارت کشور نسبت به تشکیل مجمع و انتخاب اعضای شورای مرکزی بر اساس یک نقشه جدید اقدام کنیم.

رئوفیان با بیان اینکه ما در تمهید مقدمات بازگشایی خانه احزاب هستیم، ادامه داد: در نظر داریم که دایره افراد معتدل را گسترش دهیم؛ البته هر حرکتی یک نقطه آغاز دارد و نقطه شروع کار ما نیز با معتدلین هر دو جناح بوده است.

عضو مجمع نمایندگان ادوار خانه احزاب تاکید کرد: ما در تلاش هستیم طبق سازوکاری همه جانبه در این زمینه اقدام کنیم و در تعامل با وزارت کشور مقدمات برگزاری مجمع که متشکل از دبیران کل، نماینده های احزاب و گروه های سیاسی است را فراهم کنیم.

وی با اشاره به موافقت وزارت کشور برای بازگشایی خانه احزاب، متذکر شد: دلیلی برای مخالفت وزارت کشور وجود ندارد و همه به ضرورت احیای خانه احزاب آگاه هستند.

رئوفیان تصریح کرد: قراین نشان می دهد که تا قبل از پایان سال، موضوع خانه احزاب به جمع بندی خواهد رسید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات