گروهک تروریستی منافقین در آمریکا سه عضو اصلی و فعال دارد که بعد از خروج نام این گروهک از فهرست سازمان های تروریستی فعالیت آشکار خود را آغاز کرده اند.

به گزارش افکارنیوز، سه عضو اصلی منافقین در آمریکا که تاکنون در پوشش های نویسنده و روزنامه نگار فعالیت می کردند، بعد از خروج نام گروهک منافقین از فهرست سازمان های تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا به صورت آشکار فعالیت می کنند و این روزها وظیفه دارند تا با لابی های گسترده و صرف هزینه های گزاف برای پرداخت رشوه حمایت سیاست مداران آمریکایی را به این گروهک که در آستانه اخراج از عراق قرار دارد جلب کنند.

یکی از این نفرات که با عنوان عضو شورای ملی مقاومت در رسانه های ضد انقلاب ظاهر می شود، «علیرضا جعفرزاده» است، وی که یکی از اعضای قدیمی گروهک رجوی است که توانسته به عنوان کارمند در رسانه فاکس نیوز نفوذ کند تا برای پیشبرد اهداف سازمان منافقین از توان رسانه های غربی استفاده نماید، ماموریت جذب نیرو در آمریکا را نیز بر عهده دارد.

یکی از ماموریت های جعفرزاده ورود به عرصه رسانه ای و رایزنی برای درج مطالب مرتبط با منافقین و مطابق با محتوای هدایت شده در رسانه های آمریکایی است.

وی که به خوبی می داند مطرح شدن نام سازمان در رسانه های بزرگ آمریکایی بازتاب گسترده ای در دنیا خواهد داشت، سعی می کند با پرداخت رشوه خبرنگاران فاسد را خریده و از این طریق مطالب مطلوب سازمان را در این رسانه ها منتشر کند.

جعفرزاده برای این منظور بیشتر توانسته با خبرنگاران و عوامل ایرانی رسانه ها ارتباط برقرار کند که از جمله این افراد مجریان صدای آمریکا یعنی «سیامک دهقان پور» و «بیژن فرهودی» هستند. این دو مجری و برخی دیگر از همکاران برنامه ساز شبکه صدای آمریکا در ازای مبالغی رشوه حاضر می شوند تریبون این رسانه را به اشکال مختلف در اختیار منافقین قرار دهند.

جعفرزاده غیر از فعالیت رسانه ای، به عنوان رابط میان عوامل سیا و موساد با گروهک رجوی مطرح بوده و همچنین مسئولیت جذب در آمریکا برای عضویت در سازمان منافقین را نیز دارا می باشد و برای همین منظور از کثیف ترین روش ها استفاده می کند.گفته می شود که وی برای به تور انداختن افراد از دختران جوان به عنوان طعمه جنسی استفاده می کند و به همین روش ها در سال ۱۳۶۷ و برای عملیات مرصاد موفق شد بیش از ۱۰۰ نفر را فریب داده و به عراق بفرستد که اکثر این افراد در عملیات مرصاد کشته شدند.

وی که بی اخلاقی را به جایی رساند که در جریان جذب یکی از طعمه های خود از دختر خودش یعنی «فریبا جعفرزاده» استفاده کرد! جعفرزاده به دخترش ماموریت داده بود که با برقراری یک رابطه عاطفی با طعمه جوانش یعنی آ. ص وی را به چنگ آورد و اتفاقاً فریبا جعفرزاده برای این منظور خیلی زود حاضر شد با آ. ص روابط نامشروع برقرار کند!

در جریان این رابطه علیرضا جعفرزاده موفق شد که آ. ص را که جوانی خام و بی تجربه بود فریب داده و به عنوان داوطلب به قرارگاه اشرف در عراق اعزام کند.

آ. ص در اشرف تحت آموزش های تروریستی قرار گرفت و خیلی زود، قبل از اینکه با تناقضات موجود در این تشکیلات روبه رو شود، در سال ۱۹۹۹ همراه با اسلحه، مهمات و سیانور برای انجام عملیات تروریستی عازم ایران شد.

ماجرای عملیات تروریستی مذکور این گونه اتفاق افتاد که وقتی آ. ص به سوژه ترور نزدیک شد ابتدا قصد داشت از اسلحه برای ترور استفاده کند که سلاح کمری او به دلیل نقص فنی عمل نکرد، در مرحله بعد وی سعی کرد که نارنجکی را که همراه داشت در درون اتومبیل سوژه بیاندازد، اما اینبار زودتر منفجر شدن نارنجک دستی موجب شد آ. ص از ناحیه دو دست به شدت آسیب ببیند و حتی دست راست وی قطع شود.

بعد از این انفجار وی شروع به فرار کرد و در حین فرار نیز قرص سیانور را استفاده کرد تا طبق برنامه خودکشی کند، اما باز هم به دلیل تاریخ مصرف گذشته بودن قرص، سیانور عمل نکرد و آ. ص توسط مردم و نیروی انتظامی دستگیر شد.

وی به سرعت به بیمارستان منتقل شده و بعد از بهبودی کامل محاکمه شد و بعد از گذران چند سال زندان آزاد شده و به خارج کشور نقل مکان کرد و هم اکنون جزء منتقدان گروهک تروریستی منافقین است.

علیرضا جعفرزاده به دلیل همین خدمات و همچنین ارادتی که سالها پیش به سرکردگان منافقین ثابت کرده است ماهانه چند هزار دلار پول دریافت می کند که با این پول اهداف خود را در آمریکا پیگیری نماید.

وی در سال ۲۰۰۳ و در جریان دستگیری مریم رجوی به جرم پول شویی از جمله کسانی بود که به سرکردگان سازمان درخواست داد تا به نشانه اعتراض به اقدام دولت فرانسه در دستگیری مریم رجوی، در خیابان های پاریس خودسوزی کند که البته با موافقت سرکردگان این سازمان روبه رو نشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات