سخنگوی دولت در واکنش به معرفی حسین فریدون به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور از سوی یکی از سایت های وابسته به دولت تاکید کرد که «چنین چیزی درست نیست» .

به گزارش افکارنیوز ، محمدباقر نوبخت در پاسخ به این سوال که یکی از سایت های وابسته به دولت، حسین فریدون (برادر رئیس جمهور) را دستیار ویژه رئیس جمهور معرفی کرده است و آیا فریدون هم اکنون با این سمت در جلسات هیئت دولت و سایر برنامه ها و دیدارهای رئیس جمهور حضور دارد، گفت: خیر، درست نیست. اگر چنین موضوعی باشد خودمان رسما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

سخنگوی دولت همچنین در پاسخ به این سوال که چرا تا کنون رئیس جمهور بر اساس سنت همیشگی دارایی های خود را به رئیس قوه قضائیه اعلام نکرده است؟ اظهار کرد: قطعا این کار صورت خواهد گرفت اما اینها مسائل حاشیه ای است و چه خوب است که تمرکز خود را معطوف کمک به دولت در راستای رفع مشکلات اساسی مردم کنیم.

نوبخت همچنین در خصوص احتمال حضور رئیس جمهور در جمع دانشجویان دانشگاه تهران، تصریح کرد: چنین بحثی انجام شده است اما هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده. با وجود حجم کاری زیاد، ایشان در تلاش هستند که هیچ درخواستی را بی پاسخ نگذارند و بحث حضور ایشان در دانشگاه تهران را نیز در صورت قطعی شدن به رسانه ها اعلام خواهیم کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات