نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عزت خانواده شهدا نزد مردم ایران همچنان باقی است، از مطلب منسوب به نعیمه اشراقی به شدت انتقاد کرد.

به گزارش افکارنیوز ، محمداسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در واکنش به اظهارات منسوب به نعیمه اشراقی با مضمون توهین به خانواده شهدا و ایثارگران گفت: بنده به وی می گویم برود ببیند که حضرت امام خمینی در مورد خانواده معظم شهدا چه عکس العملی نشان می دادند و چه مطالبی را عنوان می کردند و خود وی چه مسائلی را می گوید. پس باید ببییند که در کجا قرار گرفته است که خسرالدنیا والاخره شده است و باید فکری به حال آینده خود کند.

فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله در سال های دفاع مقدس تصریح کرد: عزت و سربلندی خانواده شهدا نزد خداوند و مردم ایران همچنان باقی است ولی این فرد فکر می کند به دورانی رسیده و کسی شده است که هر چیز دلش می خواهد می تواند بگوید.

کوثری خاطرنشان کرد: فردی که معرفت الهی و اسلامی نداشته باشد انتظاری نیست. وی نمی داند که چه ضربه ای به خود و نظام می زند.

وی درباره برخی خاطره گویی ها از زبان امام نیز تصریح کرد: این مباحث را این افراد برای گذراندن دو روزه دنیای خود مطرح می کنند و این مطالب کذب با رفتار حضرت امام حتی تا آخرین لحظات عمرشان تفاوت بسیاری دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات