یک روزنامه نگار اصلاح طلب می گوید کسانی که خود را منتسب به جریان اصلاحات می دانند باید آنچنان درایتی در موضع گیری های خود داشته باشند که چوب حراج به دستاوردهای ارزنده جریان اصلاحات نزنند.

به گزارش افکارنیوز ، درخصوص اظهارات اخیر زهرا اشراقی در گفت وگو با الشرق الاوسط با بیان اینکه نباید موضع گیری اشراقی را موضع جریان اصلاحات دانست گفت: افرادی مانند خانم اشراقی که به جریان اصلاحات منتسب هستند باید در موضع گیری خود بسیار با درایت و هوشمندانه اقدام کنند. اگرچه ایشان و یا هر فرد دیگری که به این جریان ارتباط دارند مواضع فردی شان تنها اظهارنظر شخصی شان است ولی چه بخواهیم و چه نخواهیم مواضع افراد با وابستگی آنها به جریان متبوع شان سنجیده می شود.

وی با بیان اینکه باید مراقبت کرد که چوب حراج به دستاوردهای ارزنده جریان اصلاحات زده نشود، خاطرنشان کرد: نباید به بهانه شفاف بودن هر آنچه که باب طبع ماست در مصاحبه ها بگویییم و بعدا آن مواضع را شوخی قلمداد کنیم. دنیای سیاست دنیای شوخی و بذله گویی نیست.

این فعال رسانه ای همچنین به اظهارات اخیر حاج منصور ارضی اشاره کرد و با انتقاد از سخنان وی گفت: رسانه ها باید از باز تولید سخنانی که در آن خشونت کلامی موج می زند بپرهیزند و اینگونه سخنان را محکوم کنند. ترویج این مواضع ممکن است به تربیت سعید عسگرهای دیگر بینجامد که مطمئنا برای جامعه خسارت بار است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات