عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نمایندگان نسبت به آقایان توفیقی و فانی سرپرستان وزارتخانه های علوم و آموزش و پرورش نگرانی هایی دارند که باید این نگرانی ها رفع شود.

به گزارش افکارنیوز، جواد هروی نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی درباره زمان معرفی سه وزیر باقیمانده دولت یازدهم گفت: تاکنون در این زمینه گزارشی نشده و معرفی ۳ وزیر به احتمال فراوان فردا صورت خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: اگر سه وزیر باقیمانده فردا معرفی شدند این موضوع در دستور کار قرار خواهد گرفت؛ در مجموع منتظریم تا ببینیم دولت چه افرادی را به مجلس معرفی می کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در همین زمینه گفت: برای معرفی سه وزیر باقیمانده که مجلس درباره آنها حساسیت نشان داده است باید شرایط برای دولت فراهم می شد تا پیگیری های خود را برای معرفی سه وزیر انجام دهد که این اقدامات صورت گرفت.

هروی درباره گزینه های پیشنهادی دولت برای سه وزارتخانه های باقیمانده تاکید کرد: احتمال می دهیم که آقای امیری صالحی به عنوان سرپرست وزارت ورزش به مجلس معرفی شود اما دو وزیر دیگر وضعیتشان در هاله ای از ابهام است.

وی با بیان اینکه نمایندگان نسبت به عملکرد جعفر توفیقی و علی اصغر فانی نگرانی هایی دارند، گفت: نمایندگان نسبت به آقایان توفیقی و فانی نگرانی هایی دارند که باید این نگرانی ها رفع شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه آقایان توفیقی و فانی برای کسب رای اعتماد دارای مشکل هستند، تصریح کرد: نمایندگان در این زمینه دغدغه هایی دارند که بایستی به آنها توجه شود.

وی همچنین تاکید کرد که نمایندگان در یک فضای منطقی و بدون در نظر گرفتن ملاحظات سیاسی به وزاری پیشنهادی رای خواهند داد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات