رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: از وظایف اصلی ما آگاهی بخشی سیاسی است؛ البته ما وظیفه ورود به مسائل سیاسی را نداریم و ارتش در این رابطه همواره در مسیر صحیح حرکت کرده است و توانسته از تمام هجمه ها سالم بیرون بیاید.

به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام والمسلیمن محمد علی آل هاشم رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در همایش رؤسا و معاونان ادارات عقیدتی سیاسی طرح ثامن الائمه (ع) نیروی زمینی ارتش، بر اهمیت ارتباط قشر روحانیون ارتش با مجموعه کارکنان ارتش تاکید کرد و گفت: روحانیون باید قلب ها و دل ها را به دست آورند و در این موقعیت حساس با دل و جان تلاش کرده و سعی کنند معنویت را در روحیه کارکنان ارتش افزایش دهند.

وی در ادامه به عوامل تأثیرگذار در افزایش معنویت در سطح ارتش اشاره کرد و افزود: یکی از عوامل افزایش معنویت، عبادت است. باید فعالیت ها و برنامه های را در جهتی به پیش ببریم که روحیه بندگی و عبد بودن در کارکنان تقویت شود.

آل هاشم با اشاره به لزوم مراعات تقوی در سطح ارتش اظهار کرد: این وظیفه روحانیت است که با تلاش خود روحیه پرهیزگاری و پاکدامنی را در کارکنان ارتش تقویت کند.

وی در بخش دیگری از صحبتهای خود، به برنامه ریزی های هدفمند در ادارات عقیدتی سیاسی اشاره کرد و گفت: تمام فعالیت ها و کارهایی که در سطح ادارات عقیدتی سیاسی انجام می شود، باید دارای برنامه ریزی صحیح و دقیق باشد تا بتوانیم در مسائل فرهنگی و معنوی به اهداف خود دست یابیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در پایان خطاب به رؤسا و معاونان ادارات عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: دوره های بصیرت خانواده ها را جدی بگیرید، چراکه از وظایف اصلی ما آگاهی بخشی سیاسی است؛ البته ما وظیفه ورود به مسائل سیاسی را نداریم و ارتش در این رابطه همواره در مسیر صحیح حرکت کرده است و توانسته از تمام هجمه ها سالم بیرون بیاید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات