«اپوزیسیون جمهوری اسلامی هرگز نتوانسته وزن و اعتباری پیدا کند. »

به گزارش افکارنیوز ، به نوشته سایت ضد انقلابی خودنویس «واقعیت مسلم در روزگار حاضر نشان می دهد آنچه به نام اپوزیسیون جمهوری اسلامی مطرح است چیزی جز افراد و گروه های پراکنده نیست، که هیچ گاه نتوانسته و نخواهند توانست وزن و اعتباری در جهان برای خود کسب کنند. انکار واقعیتی به نام «جمهوری اسلامی» همان خطای استراتژیک و توهمی است که اغلب مخالفین نظام کم و بیش دچار آن بوده و بر اساس این داده نادرست اشتباهات بزرگ در روش و علم مبارزه مرتکب آن شده اند؛ این خطاها به مثابه واکسنی عمل کرده که نهایتاً به ایمنی و بقای بیشتر نظام منجر شده. »

نویسنده خاطرنشان کرد: تجربه ۳۳ سال گذشته مؤید این نکته هست که اشتباه فاجعه بار مجاهدین [منافقین] در اعلام جنگ مسلحانه در سال ۱۳۶۰ عامل اساسی ایجاد انسداد در روند رفتارهای دموکراتیک طرفین بود. نگاهی ساده به آشفته بازاری به نام «اپوزیسیون» ایرانی در خارج از کشور نشانگر این واقعیت است که افراد و گروه های فعال مخالف جمهوری اسلامی هنوز نتوانسته اند از دام خود محوری و انحصارطلبی رها شوند و با این شرایط هرگز نخواهند توانست برای یک روز هم که شده همدیگر را تحمل کنند.

خودنویس در نوشته دیگری اپوزیسیون را به انواع بی بخار، گشنه و تشنه و نرم تقسیم بندی کرد و نوشت: اپوزیسیون ۳۵ ساله داره با جمهوری اسلامی و خودش و ما و همه مبارزه می کنه و هیچ دستاوردی نداشته یا ما رو سر کار گذاشته یا خودشو. البته اپوزیسیون هم برا خودش انواع و اقسامی داره به عنوان نمونه اپوزیسیون گشنه. این جماعت چون مال و منالی داشتن اون قدیم مدیم ها و با انقلاب قطع شده برا همین شدن اپوزیسیون گشنه.

خودنویس می افزاید: اپوزیسیون نرم که این دستمال را هی می ذارن تو چمدون هی برش می دارن، یعنی چمدونه هم بسته شده و آماده سفرند. نظام چراغ سبز و نشون بده، این ها همشون با سرعت در حد فرمول یک… ، نفهمیدین کیو می گم؟ بی بی سی فارسی مگه نگاه نمی کنید شما؟

این سایت در ادامه از اپوزیسیون بی بخار خبر می دهد و می نویسد: این دسته فقط هنگام راهپیمایی ها مقابل سفارت های جمهوری اسلامی ایران فعال می شن اون هم با ماسک و عینک دودی. از بس ترسناک می شه اینا قیافه هاشون که آدم می خواد بپره تو سفارت. این جماعت خب، دوست دارن برن ایران و بیان و فک و فامیلو ببینن و لابد بابایی و مامانی و داداشی و آبجی چیزی دارن که اونور مریضه. باهاشون هم که صحبت می کنی همچین می گن خب ما گرفتاریم و خانواده ایران فلان و بهمان که هر کی ندونه خیال می کنه بقیه ما از زیر بوته به عمل اومدیم. و بالاخره اپوزیسیون خوب، که اپوزیسیون مرده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات