نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بیانات امام نیازی به تعبیر و تحلیل ندارد، مضافا براینکه خود امام در وصیت نامه شان تاکید کرده بودند در آینده اگر چیزی از من نقل می کنند باید مستند به صدا و دست نوشته من باشد.

به گزارش افکارنیوز، حسین نجابت با تاکید بر اینکه رهبر انقلاب بیان داشتند سیاست راهبردی ما همان فرمایشات امام است، گفت: بیانات امام به وضوح در گفتار و دست نوشته های ایشان موجود است و نیازی به تعبیر و تحلیل هم ندارد، مضافا براینکه خود امام در وصیت نامه شان تاکید کرده بودند در آینده اگر چیزی از من نقل می کنند باید مستند به صدا و دست نوشته من باشد.

وی بیان داشت: اگر بابی باز شود که هر کسی از صحبت های امام برداشت و تحلیل کند یا خواب ببینید و خاطره تعریف کند به امام خدشه وارد می کند.

وی با بیان اینکه موسسه نشر اثر امام وظیفه دارد این مسائل را پالایش کند، گفت: پاسخ انصاری در مورد نظر امام در رابطه با شعار مرگ برآمریکا کاملا روشن است. این موضوع در آن زمان توسط برخی مطرح می شد که تصویب نشد و امام بر آن صحه نمی گذاشتند؛ مانند امروز که عده ای خودباخته به دنبال این هستند که شعار مرگ بر آمریکا را حذف کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه خوی مستکبری و تمامیت خواه امریکا با ذات انقلاب اسلامی سازگار نیست، گفت: تضاد و دشمنی ما با آمریکا به کلمات بستگی ندارد و شعار مرگ بر آمریکا نماد برائت ما از شیطان است همانطور که امام فرمودند امریکا شیطان بزرگ است.

وی تصریح کرد: ما دو اسلام خط تولی و تبری داریم که بر این اساس باید برائت از دشمن را آشکارا اظهار کنیم؛ بنابراین ولایتمدار واقعی باید از متسکبرین تبری داشته باشد. خط امام و رهبری شفاف است و همه باید موضع گیری قاطع نسبت به این موضوع داشته باشند.

نجابت با بیان اینکه همیشه درگیری بین حق و باطل وجود دارد، گفت: خط ولایت الهی و ولایت شیطانی همیشه وجود دارد تا انسان در سایه این تضاد ها رشد کند تا خالص از ناخالص مشخص شود.

وی با بیان اینکه برخی از جوانان ما به دنبال شکستن تحریم ها هستند، خاطرنشان کرد: عده زیادی در کشور برای شکسته شدن تحریم ها و تولید علم و فناوری تلاش می کنند؛ اما برخی فقط بلد هستند گلایه کنند و حیات خود را در رابطه با آمریکا و سخنرانی در کنفرانس ها و مجامع بین المللی می دانند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات