مجمع نمایندگان استان اصفهان مستندی برای جلسه صبح امروز خود با رئیس جمهور آماده کرده اند که در این جلسه به نمایش گذاشته خواهد شد.

به گزارش افکارنیوز، " حسینعلی حاجی دلیگانی" نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران درباره دیدار نمایندگان مجمع استان اصفهان با رئیس جمهور گفت: برگزاری جلسات مجمع نمایندگان استان ها در مجلس شورای اسلامی با رئیس جمهور، یک روال است و نشست نمایندگان مجمع استان اصفهان با دکتر روحانی نیز در این راستا است.

وی در ادامه افزود: طبیعتاً در این جلسه، مسائل عمده استان از جمله بحث مهم و حیاتی، آب و خشکسالی زاینده رود که به مثابه یک تمدن دیرینه و یک موضوع ملی است مورد بحث و رسیدگی قرارخواهد گرفت.

این نماینده استان اصفهان ادامه داد: در همین خصوص فیلمی هم آماده شده که پس از جمع بندی مطالب و اگر فرصتی شود برای وی به نمایش خواهیم گذاشت تا از عمق فاجعه ای که در حال رخ دادن است مطلع شوند.

گفتنی است؛ ۱۹ نماینده استان اصفهان ساعت ۱۰ صبح امروز، دوشنبه ۲۹ مهرماه در دفتر ریاست جمهوری با" حجت الاسلام و المسلمین دکتر روحانی" دیدار می کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات