خدمتگزار امام گفت که اقای هاشمی قبل از سکونت در منزل فعلی در دروازه دولت سکونت داشت.

به گزارش افکارنیوز، وی در خصوص نقل قول های منتسب به امام (ره) از سوی برخی ها طی روزهای گذشته اظهار داشت: نباید به سخنان بعضی ها اهمیت داد؛ چرا که این سخنان بیخود است.

وی افزود: اگر امام به دلیلی غیر از اسلام و دین و قرآن قیام می کرد هیچ کس به سخنان وی گوش نمی داد؛ حرف هایی که این روز ها به نقل از امام مطرح می شود بر علیه نظام و دین است لذا نباید به این حرف ها اهمیت داد.

حاج عیسی ادامه داد: من پیامی به نوه امام ندارم و وی باید آن چیزی را که می گویم عمل کند.
وی گفت: نوه امام که کسی نیست؛ اگر خود امام هم خلاف دین و قرآن حرف می زد کسی به آن توجه نمی کرد به همین خاطر نباید به این حرف ها اهمیت داد. سخنان برخی ها علیه دین و قرآن و جمهوری اسلامی است.

خدمتگزار امام در مورد نقل خاطره در مورد امام از سوی هاشمی گفت: آقای هاشمی در آن زمان در دروازه دولت سکونت داشت و از همان زمان خطی را دنبال می کرد که این خط غیر از جمهوری اسلامی ایران بود.
وی اضافه کرد: در آن زمان امام آقای هاشمی را خواست تا هم وی را از ادامه طی مسیر درخطی که دنبالش بود بازدارد و هم اینکه از سیاست وی استفاده کند و به همین دلیل بود که آقای هاشمی به مکان فعلی که متعلق به یک سرهنگ بود نقل مکان کرد تا نزدیک امام باشد.

وی تاکید کرد: ما از ریشه همه این مسائلی که مطرح می شود آگاه هستیم.
حاج عیسی با تأکید بر مواضع ضد استکباری امام افزود: امام امریکا را مثل سگ درنده ای می دانست که اگر پا روی دمش بگذاریم پارس می کند و در کل ایشان هیچ اعتقادی به رابطه با آمریکا نداشت و اگر کسی خلاف این بگوید دروغ گفته است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات