دبیرکل جمعیت فداییان اسلام با بیان اینکه هیچ فردی حق ندارد خود را سخنگوی امام (ره) بداند گفت: ملت ایران تا زمانیکه دخالت های آمریکا را در منطقه می بیند نمی تواند از مواضع ضداستکباری خود دست بردارد.

به گزارش افکارنیوز ، محمدمهدی عبدخدایی دبیرکل جمعیت فداییان اسلام با اشاره به روحیه ضد آمریکایی امام خمینی (ره) یاد آور شد: تبعید به ترکیه به دلیل مخالفت با آمریکا و سخنرانی معروف ایشان بر علیه کاپیتولاسیون بود.

وی با بیان اینکه هر سیاستمدار عاقل مانند امام خمینی (ره) منطقه و حرکت های سلطه جویانه دولت های استکباری را می شناسد و نسبت به زمان سخن می گوید، اظهار داشت: امام خمینی (ره) از شعور سیاسی بالایی برخوردار و نظریه پرداز مسائل سیاسی بود و آغاز حرکت انقلاب او نیز بر اساس مخالفت با آمریکا صورت گرفت.

این مبارز دوران انقلاب اسلامی با انتقاد از خاطره گویی های که به امام نسبت داده می شود متذکر شد: هیچ فردی حق ندارد خود را سخنگوی امام بداند و بدون سند خاطره ای از ایشان نقل کند.

عبدخدایی با اشاره به اظهارات سعید حجاریان مبنی بر افراطی بودن برگزار کنندگان مراسم ۱۳ آبان خاطرنشان کرد: اظهارات حجاریان برای خودش محترم است اما ملت ایران تا زمانیکه دخالت های آمریکا را در منطقه می بیند نمی تواند از مواضع ضد استکباری خود دست بردارند و گرامیداشت سالروز ۱۳ آبان نیز پابرجا خواهد بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات