نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی مواضع اخیر لاریجانی حرف دل نمایندگان مجلس بود، گفت: امیدوارم این سخنان مورد برای اصلاح برخی مواضع مورد توجه قرار بگیرد.

به گزارش افکارنیوز، سید مهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان و مواضع دیروز علی لاریجانی در خصوص مسائل گوناگون گفت: این سخنان مورد حمایت تمام نمایندگان مجلس از هم طیف و گروهی قرار داشت و حرف دل آن ها محسوب می شد.

وی افزود: بارها در طول سخنرانی علی لاریجانی نمایندگان با گفتن احسنت و تبریک رضایت خود را از سخنان رییس مجلس شورای اسلامی نشان دادند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدوارم این سخنان از سوی برخی مورد توجه قرار بگیرد، تا شاهد بروز چنین مسائلی در کشور نباشیم.

هاشمی گفت: چنین مسائلی سبب می شود تا برخی خسارت ها در کشور به وجود بیاید که به راحتی قابل جبران نباشد و تنها به فضای عمومی کشور لطمه وارد شود.

علی لاریجانی در نطق پیش از دستور دیروز خود، از طرح حذف شعار مرگ بر آمریکا توسط هاشمی رفسنجانی انتقاد و آنرا بی خاصیت خواند و همچین به اظهارات انحرافی مطروحه از سوی برخی نزدیکان امام واکنش نشان داد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات