سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: با نظر سنجی که برگرفته از مغالطه است، فقط فضاسازی کاذب و امید پروری واهی در جامعه ایجاد می شود که اصلا به نفع اقتصاد کشور نیست.

به گزارش افکارنیوز، سید کمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به تلاش برخی فعالان سیاسی و رسانه ای برای گره زدن رابطه با آمریکا به مشکلات معیشتی مردم، گفت: معتقدم در رابطه با ایران و آمریکا باید براساس واقعیت اظهار نظر کرد. بین این دو کشور واقعیت های تلخی وجود دارد. متاسفانه طرف مقابل که امریکا است، از اول انقلاب تا به امروز ما را تحریم و اموال ایران را آزاد نکرده اند. بنابراین تا وقتی که حقوق مردم ایران از سوی این کشور پذیرفته نشود و آنها اموال ما را برنگردانند، اصلا نمی توان درباره رابطه با آمریکا صحبت کرد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری اشراف کاملی به سیاست خارجی دارند، اظهارداشت: ایشان و مسئولان بلند پایه از منافع کشور حمایت خواهند کرد و نمی گذارند حقوق مردم نادیده گرفته شود. باید سوال کرد که آیا ارتباط با آمریکا باعث حل مشکلات معیشتی مردم می شود؟ در حال حاضر مردم آمریکا با هیچ مشکلی روبه رو نیستند؟ حضور آمریکا در عراق و افغانستان به کجا انجامید؟

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکیدکرد: امروز ایران علی رغم تحریم ها توانسته به قدرت و توانایی بالایی در منطقه به دست آورد. به همین جهت نباید اینگونه اندیشید که ارتباط با ایالات متحده آمریکا منجر به بهبود اوضاع و گلستان شدن وضعیت معیشتی مردم می شود.

سجادی در ادامه با بیان اینکه برگزاری یک نظر سنجی با این استدلال غلط که رابطه با آمریکا ارزانی در پی خواهد داشت امری بی فایده و بی ارزش است، افزود: تحت عنوان نظرسنجی، مغالطه انجام می شود. الان مطالبه مردم حل مشکلات معیشتی و نه ارتباط با آمریکا است ار این رو ما در داخل با ظرفیت ها و امکاناتی که در اختیار داریم می توانیم این مشکلات را در جهت بهبود وضعیت اقتصادی کشور برداریم.

وی تصریح کرد: با نظرسنجی که برگرفته از مغالطه و فریب آمیز است فقط فضا سازی کاذب و امید پروری واهی در جامعه ایجاد می شود که اصلا به نفع اقتصاد کشور نیست. ماباید براساس واقعیت ها سخن بگوییم، آیا واقعیت ارتباط با آمریکا است؟
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات