عضو هیئت رئیسه مجلس از بررسی لایحه اصلاح بودجه ۹۲ در جلسه علنی روز سه شنبه هفته آینده خبر داد.

به گزارش افکارنیوز، حجت الاسلام حسین سبحانی نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به بررسی لایحه اصلاح بودجه ۹۲ در صحن علنی مجلس، گفت: لایحه اصلاح بودجه ۹۲ در کمیسیون برنامه و بودجه نهایی شده، اما می بایست پیش از بررسی در صحن علنی، چاپ شده و در اختیار نمایندگان قرار گیرد، ولی هنوز این لایحه چاپ نشده و در اختیار نمایندگان قرار نگرفته است.

وی ادامه داد: قرار بود بررسی لایحه اصلاح بودجه ۹۲ خارج از دستور عادی و به صورت ویژه در دستورکار جلسه علنی فردای مجلس قرار گیرد، اما با توجه به اینکه لایحه اصلاح بودجه امشال هنوز چاپ و منتشر نشده و نمایندگان به آن دسترسی ندارند؛ بنابراین این لایحه فردا در دستورکار مجلس قرار ندارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه با بیان زمان دقیق بررسی لایحه اصلاح بودجه ۹۲ در صحن علنی مجلس، گفت: با توجه به اینکه بررسی صلاحیت ۳ وزیر پیشنهادی کابینه دولت در دستوکار روز یک شنبه هفته آینده صحن علنی قرار دارد، بنابراین بررسی لایحه اصلاح بودجه ۹۲ سه شنبه آینده در دستورکار صحن علنی مجلس قرار گرفته است.

حجت الاسلام سبحانی نیا خاطرنشان کرد: وزرای پیشنهادی دولت در کمیسیون های تخصصی مجلس حضور می یابند و برنامه ها و دیدگاه های خود را با نمایندگان مطرح می کنند که این جلسات تا پیش از جلسه رأی اعتماد ادامه می یابد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات